Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem kislányt szeretne....

A férjem kislányt szeretne. Jó, ha az alábbiak szerint leszünk együtt?

Figyelt kérdés
Most csináltam LH tesztet, erőteljes pozitív lett, ahogy ment fel a pisi, már rögtön ki is jött a tesztvonal, és erősebb, mint a kontroll. Tegnap este voltunk együtt, ma este, holnap délután és esetleg holnapután estére tervezem az együttlétet. Szerintetek jó lesz így? Ez az első LH tesztes hónapom (eddig semmi nem vált be) és úgy megörültem a pozi tesztnek.
2011. jún. 3. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus.hu oldalon megtudod nézni kalkulátorban, hogy mikor melyikre van nagyobb esélyed. De én úgy emlékszem, hogy az ovuláció napján a fiúknak van nagyobb esélyük, mert gyorsabbak, viszont a lányok tovább életképesek, ezért nekik az ovu elött 1-2 nappal van nagyobb esélyük.
2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap este,és ma este,ez inkább kisfiú gyanús:)
2011. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Az jó, ha tegnap együtt voltatok, még esetleg ma is, de holnap már ne! Egyrészt a túl gyakori együttlét nem kedvez a hímivarsejteknek, másrészt pozitív csak 1-2 napig szokott lenni általában, és a pozitív utáni első negatív napon van a tüszörepedés. Lehet, hogy már holnap megtörténik. Viszont az ovu napján a fiú az esélyesebb, úgyhogy azt a napot ki kéne hagynotok. Remélem érthető voltam. :) Ha nem, kérdezz vissza nyugodtan.
2011. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap még csináltam egy tesztet kíváncsiságból és még az is pozi lett. Tegnapelőtt kimaradt a szex, de most éjszaka adtunk az élvezeteknek:) Még feszít a petefészkemnél, lehet, hogy nem repedt még meg, de lehet, hogy csak torna közben húzódott meg. Én fiúnak is nagyon örülnék, és egy szép pozitív tesztet szeretnék. Hát, remélem a legjobbakat:-)
2011. jún. 5. 08:49
 5/6 arika88 ***** válasza:
Kislányod lett?
2015. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Remélem egyik sem
2016. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!