Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez igaz lenne, hogy ha kislány...

Ez igaz lenne, hogy ha kislányt szeretnénk akkor a mensi utáni 14dik napig feküdjünk le, ha pedig kisfiút akkor a 14dik nap után?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
HOgyne!!!!....ne higyj már el mindent amit irnak!!!!
2012. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50-50%. Ne higgy el mindent. Én azt figyeltem meg hogy a fiúsabb tipusú nőknek inkább fiuk van. A nőiesebbnek meg inkább lány. Bár ez csak az én véleményem. Biztos van aki másképp látja.
2012. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs!!!!! Mekkora hülyeség, nehogy elhidd már :)
2012. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 donop válasza:
A nőnek általánosan semmi köze a gyerek neméhez, ez csak a hímivarsejt génállományától függ, ami teljesen véletlenszerű és időhöz sincs kötve.
2012. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az állítás arra épít, hogy a hím spermák gyorsabbak, viszont az élettartamuk rövidebb, a lányok pedig lassabbak és tovább bírják. Persze eleve senkinek sem svájci óra a ciklusa és lehetnek gyorsabb lányok is... Erre ne alapozd a családtervezést ;)
2012. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !! :)

Bár én kis lányt szeretnék majd nemsokára ! ;))

2012. júl. 3. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy a neme, csak már jöjjön végre össze a baba :)
2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az ovuláció előtt 1-2 nappal voltunk együtt, kislány lesz! De, hogy most ennek van-e összefüggése a te kérdésedben említett dolgokkal?! :)

Nekem 28 napos a ciklusom, ez akkor kb. 12-13. napon volt

2012. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ez így lenne, akkor mindenki megválaszthatná a babája nemét, aki tisztában van a ciklusával...ez nem kívánság műsor
2012. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött 2x is!!! :)

Első lány, második fiú, ahogy szerettük volna.

Bár nem mindenkinél 14 nap, a ciklus hosszától függ.(nekem pl.32-38 nap között volt, így nehéz lett volna a középső napot kitalálni) Az ovulációt kell figyelni és akkor nagyobb az esély, de persze nem biztos!

2012. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!