Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba, vagy kizárt?

Lehet, hogy baba, vagy kizárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hetet késett, a mindig pontos menszeszem, tesztet csináltam negatív, orvos azt mondta, hogy kb 5 mm-es a méhnyák /remélem jól írom/, és nem valószínű, hogy terhes vagyok, de viszont megjött a menszeszem, de csak 2-3 napos volt, és kevés a tisztasági is elég volt, pedig mindig 5-6 napos rendes vérzésem szokott lenni. A párommal óveszerrel "védekezünk" de csak a végén használjuk, tehát lehetséges, hogy előváladék került belém.

Azóta, igaz alig eszem, mert úgy érzem mindentől tele vagyok, és fel vagyok puffadva, de kb. híztam is egy pár kilót, de csak a hasamon látszik egy kicsit, evés után általában hányingerem van, és a melleim is feszülnek, valamint a hangulatom eléggé változó.

Lehet, hogy a teszt, az orvos tévedett és már most játszik velem a baba,ha terhes vagyok akkor most lennék a 7-8 hétben.

Szeretném a véleményeteket kérni, bármilyen vélemény érdekel, akinek volt hasonló tapasztalata.

Köszönöm előlre is, mindenkinek szép napot kívánok, és minden jót!


2008. júl. 6. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A 7-8 héten ultrahanggal már nem csak a petezsák hanem a baba szivműködése is látható. Ha sokkal korábban voltál orvosnál, mondjuk a4-5 héten elképzelhető, hogy csak apetezsákot látja. A terhesség szubjektív tüneteit mindenki másképp éli meg, aki babára vár gondolom még intenzívebben figyeli magát.

Szerinetm csinálj még egy teszet, az nem hazudik! Ha pozitív akkor biztosan ott a baba, ha nem és a tüneteid nem változnak, menj mégegyszer dokihoz. Ő megnéz uh-al és minden kétségedet eloszlatja.

A hányinger, melfeszülés, puffadás csak valószínűsíti a terhességet, de ezer más oka is lehet! van aki a peteérést is hasonlóan éli meg.

Nekem hasonló tapasztalatom nem volt én a kisfiam jelenlétét abból tudtam meg hogy késett amensim és pozitív lett a teszt. Ilyen és hasonló tüneteim egyáltalán ill alig voltak, de mindenki másként is éli mg a terhességet.

Nem tudom szeretnétek-e a babát, soaidból úgy gondolom várnátok még rá egy kicsit. Mielőbb nézesd meg magad mégegyszer, ha nem akarjátok a picit akkor sürget az idő is, ha pedig örültök neki annál inkább!

Csodás dolog látni azt a foltocskát ahogy ver a szive!

2008. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,biztos hogy nem vagy terhes mert akkor nem 5mm volna a méhnyálka hártyád.
2008. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!