Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány pozitív,3 negatív...

2 halvány pozitív,3 negatív teszt. Ilyenkor mi van? Lehet baba, vagy kizárt?

Figyelt kérdés
A melleim még mindig elég furik, ma reggel teszteltem negatív. Tegnap reggeli halvány pozitív. De megint volt egy kis mensim. Nem sok és csak 1 nap 1x egy kis adag. Szombat óta. Nem tudom mit tegyek.
2009. máj. 5. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ő ultrahanggal meg tudja állapítani a terhességet, ha meg nem lát semmit, vérből is ki tudja mutatni a hcg-t. Csak feleslegesen stresszeled magad a sok teszttel.
2009. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Dettó ugyanígy vagyok, lejjebb olvasható az én kérdésem is...

Kértem mára időpontot a dokitól, hogy megnézzen UH-val, mert

már tiszta ideg vagyok.

Tedd te is ezt!

2009. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy lesz. Most kértem UH-ra időpontot, ma 6ra megyek. Tiszta ideg vagyok. Most elég barnás a dolog. :(
2009. máj. 5. 11:30
 4/10 anonim válasza:
hello énis ugyanigy jártam kétszeris csináltam tesztet az egyik halvány lett a másik negativ mensim is volt 1x 1 egy kis adag és nem voltam terhes csak sok mindenen idegeskedtem akkoriban és az orvos szerint azis kihat a ciklusra szerintem menj el az orvoshoz és vizsgáltasd ki magad hogy biztos légy benne hogy terhes vagy-e vagy se.
2009. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én annyira bebeszéltem a hasamba a babát,hogy jött rém minden tünet.Késett stb.,aztán megjött valami barna mensi,de nagyon kevés volt.Aztán vártam h. elmúljon,majd csináltam egy negatív tesztet.De nem nyugodtam bele,csináltam pár nap múlva,egy pozi tesztet.A 2. csík borzasztó halvány volt,és elmentem a dokihoz.Nem voltam terhes,látta bennem a megmaradt alvadt vért is,ami nem jött ki,és mondta h. nem szabad ennyire behergelnem magam,mert az nem fog segíteni a mihamarabbi babásodáson.Mikor megnyugodtam,és helyre raktam magamban a dolgokat,egy pár napra rá újra megjött.Rendesen.Mielőbbi babát neked!
2009. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát azt hiszem a bebeszélős téma nálam nem áll fent. Egyáltalán nem volt terveben a baba. Csak azt vettem észre, hogy furcsák a cicijeim. Meg iszonyatosan fáj. Aztán meg is jött meg nem is. De már múlt hónapban is gázos volt, a szokásos 6-7 nap helyett 4 volt. Most meg ha összeadom akkor talán 2 napnak mondható. Ma kiderül minden.
2009. máj. 5. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos vetélés.. :(( Nekem 4 + tesztem volt, utána pedig sorban negatívok, majd meg is jött a vérzésem rendesen, bár nagyon darabos és élénk színű volt. Azzal vígasztaltam magam, hogy legalább nem abortusz. Menj el egy UH-ra. sok minden kiderül.
2009. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam UH-on. Sajnos semmi. De még csak jelét sem látta a doki annak hogy baba. Nem tudom mi volt. Mindegy, erősen próbálkozunk.
2009. máj. 6. 08:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez furi,hogy egyszer azt írod,hogy abszolút nincs tervben a baba,és hogy nem is beszélted be magadnak a terhességet.Most meg azt írod,hogy erősen próbálkoztok.Azért valljuk be,hogy mégis volt itt egy kis bebeszélés.
2009. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, más hogy te hogy vagy ezzel, de nekem elég szarul esett, hogy először azt mutatja a teszt, hogy lesz babánk, aztán azt mondja a doki, hogy sajnos nincs. Mi ezek után úgy döntöttünk, hogy most már tervben van, és próbálkozunk. Ennyi.
2009. máj. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!