Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kizárt hogy baba...

Szerintetek kizárt hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
6-án kellett volna megjönnie, azon a napon csak egy kis véres folyás volt. Azóta feszűl a hasam alja mintha meg akarna jönni, és érzékenyek a mellbimbóim. Már elkezdtem reménykedni, hogy végre nekem is sikerűlt, de hétfőn és ma is negatívat teszteltem. Mi lehet a baj?
2011. ápr. 16. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a tüneteid tipikus terhességiek! Tesztelj Holnap reggeliből Clearblueval. Nagyon megbízható teszt, a digitális változata mensi előtt 4 nappal már kimutatja a terhességet.
2011. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy volt-e cikluszavarod, de akár az is elképzelhető, hogy kései peteérésed volt, és még annyira korai a terhességed, hogy nem mutatja ki a teszt.

Én így jártam 2 évvel ezelőtt. Április 4-én jött meg utoljára, és a teszt csak május 23-án mutatta ki. Előtte egy héttel még negatív volt. Azóta már itt van a gyönyörűséges 14 hónapos kisfiam. :O)

2011. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! HÚÚÚÚÚ akkor még egy kicsit reménykedem, lehet hogy a teszt csapott be? Sajna már csak hétfőn tudok tesztelni, meg akkor elmegyek a dokihoz is , nehogy valami baj legyen.

És GRATULA a Babához :)

2011. ápr. 16. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetett tüszőrepedés miatt is a kis vérzés. Ha van baba, már egy érzékeny teszt kimutatja. Drukkolok!
2011. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap megírom hogy mi lett :)
2011. ápr. 17. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Mizu? Én vagyok a 14 hónapos babás kismama. Mi lett az eredmény?
2011. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Reggel negatív lett a teszt, meg voltam dokinál is, de csak vérvételre küldött, meg se vizsgált :(

2011. ápr. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!