Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 napja már késik, de...

Ha 2 napja már késik, de görcsölök, akkor kizárt a baba?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben 24-26 naposak voltak a cuklusaim.

Ma vagyok a 29. napon, de görcsölök péntek óta.


Mennyi ideig tart a görcsölés, a mindjárt megjön érzés terhesség esetén?


2009. márc. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizárt,hogy terhes vagy.A görcsölés eltarthat egy darabig,mivel a méh tágul.Csinál egy tesztet,annak már ki kéne mutatni!Drukkolok,hogy baba legyen!
2009. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Csináltál tesztet?Mert én nem várt előtt 2 nappal teszteltem,halványan de pozitív lett.Rögtön mentem orvoshoz,de ekkor még csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látta.A szervezet még emlékszik arra,hogy meg kell jönnie,ez még eltart egy darabig és azért görcsölsz.(akár 2-3 hét)Utána már azt fogod érzeni,hogy nyúlnak a méhszalagok.Ha van lehetőséged holnap menj orvoshoz ha pozitív a teszted.
2009. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még nem teszteltem, majd holnap, ha addig nem jön meg. Egyre jobban görcsölök.


már van egy 1éves kisfiam, de nála nem volt semmi bajom, csak késett a mensim, semmi görcs.

Az előtte levő terhességnél sem voltak görcseim.

2009. márc. 22. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Pihenj sokat, ez a legtöbb amit holnapig tehetsz. Az ágyban fordulj oldalra és húzd fel a lábaid. Remélem ez segít.Nagyon drukkolok, hogy baba legyen!!Sok sikert!
2009. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grófházy ***** válasza:
nekem olyan "mindjártmegjön" érzésem volt mikor terhes voltam.De görcsölni nem görcsöltem
2009. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Délután halvány pozitív lett, pé után 11 nappal.

:))

2009. márc. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!