Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után elvileg kizárt a...

Mensi után elvileg kizárt a baba ugye?

Figyelt kérdés

Mármint ahogy elmúlt, rá egy napra? Akarunk babát a férjemmel, de még pár hónapot várni kellene. Szombaton kicsit beboroztunk, hatalmasat szeretkeztünk és a párom totál elfeledkezett magáról, teljesen belém élvezett. Tojásfehérjés nyákom középidőben szokott lenni, ebből gondolom,hogy akkor van peteérésem, tehát elvileg ebből most nem lehet "baj"! De azt is olvastam valahol, hogy egy orgazmus is kiválthat rendkívüli peteérést. Azt észre lehet venni? Vannak jelei?

köszi


2011. febr. 21. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, nekem ikreim lettek közvetlenül a menzesz után (az elsö vérzésmentes napon). (Ehhez még csak annyi megjegyzés, hogy egyébként mindig 25 napos cilkusaim voltak, nem rendszertelen, tehát a peteérést a szex váltotta ki) De több hasonló esetet is hallottam, szerintem elég nagy esélyed van rá. Két hét múlva tesztelj, de nekem már egy héttel késöbb kezdödtek a tüneteim: mellfeszülés, hányás - de természetesen ha ezek nincsnek, attól még lehetsz terhes.

Egyébként ha megszakitással védekeztek, akkor eleve elég nagy esély van egy balesetre - mivel az nem igazán hatásos.

2011. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom, hogy nem biztonságos, de már egy éve így szeretkezünk, és eddig nem csúszott be. Azért is kérdeztem,mert hallottam az orgazmus által kiváltott peteérésről, bár azt is hallottam, hogy ez azért elég ritka!

2011. febr. 21. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsö válaszoló vagyok: nekem mind a három terhességem igy jött létre, mármint spontán peteéréssel. Ezt azért tudom biztosan, mert a férjem munkája miatt igen ritkán volt otthon, és csak havonta-hathetente tdutunk szeretkezni. Ebböl egyértelmüen adódott a teherbeesés napja, és az elsö kettönél nem is reméltük, hogy összejöhet, mert a kedvezö idöpontban soha nem volt otthon.

A harmadiknál eredetileg fél évvel késöbbre terveztünk volna, de hogy igy összejött, az azért nem volt nagy baj.

2011. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En 5 evig probalkoztam babaval mig valahogy osszejott, utana mivel mar zuros lett a kapcsolatom a gyerek apjaval megtortent aminek nem kellett volna, mensi utolso napjaiban lefekudtem vele, tehat meg teljesen el sem volt mulva es teherbe estem, na meg hozzateszem elovaladekbol! nehezen fogtam fel hogy ez velem megtortent mivel azelott bumm bele es nem sikerult..

Esely tehat van, nem olyan nagy de van. Nekem sosem volt nyakom semmi jele..

2011. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély. Én vagyok rá az élő példa: anyukám a mensije utolsó napjaiban járt, amikor megfogantam. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy csak félidőben eshetsz teherbe
2011. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!