Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély? Csak azt számolg...

Van rá esély? Csak azt számolgatom, hogy HA esetleg megfogant a baba, akkor elvileg már be is ágyazódhatott, ugye?

Figyelt kérdés

Július 4-én kezdődött az utolsó mensim, 20. körül volt peteérésem. 17-18-án voltunk együtt a párommal, sajnos pont 20-án nem. Aug. 3-ra nem várom.

Két napja (tehát 6 nappal a mensi esedékessége előtt) kezdődött ez a fura hasfájás. Nem szokványos, mensi előtti hasfájás (az nem is szokott ilyen korán jelentkezni), kicsit talán hasonlít, de mégsem. Folyamatosan fáj, feszül a hasam, nem ez rá a legjobb kifejezés, de nem találok jobbat. Kicsit már a mellem is érzékeny, de nekem mensi előtt is mindig az. Semmi egyebet nem érzek, így ez tényleg csak esélylatolgatás. Tegnap este a párom ráhajtotta a fejét a hasamra, ami váratlan fájdalmat okozott - nem olyan eszelős fájdalmat, de kellemetlen volt, és elég meglepő. Én az oldalamon szeretek aludni, de most azt is kellemetlennek tartom (a teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy ez mensi _alatt_ is problémát szokott okozni, de nem mensi _előtt_).

Nem tudom, miért írtam le Nektek mindezt, talán csak egy kis biztatásra vágyom :), mivel már több mint két éve nem védekezünk, és a baba még sosem jött.


2010. júl. 30. 15:51
 1/2 eszo ***** válasza:

szia!


Ha jól számolom, akkor 31 napos a ciklusod..ha 20-án volt pé-d, akkor +10 nap kb a beágyazódás..tehát nagyjából ma fejeződik be..2-3 nap múlva megpróbálkozhatsz tesztelni egy 10-es érzékenységűvel..háátha!


én nagyon szorítok neked!


különben érezhetted a beágyazódást..drukkolok!!

2010. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia :)

Köszönöm, bárcsak igazad lenne!

2010. júl. 30. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!