Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek bevállaljam a...

Szerintetek bevállaljam a gyereket?

Figyelt kérdés

27/L vagyok. Nem próbálom szépíteni: valaki szeretője vagyok immáron 4. éve. Szép nem szép ez van. A pasi a főnököm. Ez év májusában igen súlyos endometriózist állapítottak meg, műtét, majd 6 hónap GNRh injekciókúra. A doki azt mondta, hogy ahogy vége a kúrának, jobban tenném, ha jönne a baba. Szóltam az apa jelöltnek, hogy mi a téma, ő hallani sem akar róla, pedig mondtam, hogy még a nevére sem kell venni, én felnevelem a szüleimmel. De ő hajthatatlan.

Szerintetek?


2009. nov. 10. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

25/N Férjnél vagyok, van egy kislányunk.

HA 100%-ig biztos vagy benne, hogy egyedül is felneveled, tedd.

2009. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én tuti bevállalnám. Ha a fazon nem akar róla tudni sem, akkor fognám a terhes hasam és lelépnék a cégtől. A kapcsolatod úgyis rámegy már erre. Most már csak abba gondolj bele, hogy éreznéd magad majd 10 év múlva, ha nem lett több gyereked egy ilyen baromság miatt... Szüld meg, ha szeretnél valaha is gyereket!
2009. nov. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? Együtt vagytok még?
2010. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem jön össze a baba.

igen együtt, de nem rózsás a helyzet :(

2010. aug. 23. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!