Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy vmi bajom...

Terhes vagyok? Vagy vmi bajom van?

Figyelt kérdés

Nos... Kicsit hosszú lesz leírni... De remélem végig olvassátok :)

Szal... Kb 1 hónapja vesztettem el a szüzességem. Igaz mindig gumival csináltuk meg volt amikor használtam Pharmatex hüvelykúpot. Viszont eléggé parázós típus vagyok és simán betudok magamnak beszélni akármit :S Így vagyok a terhességgel is. Barátom mindig mondja, hogy ne aggódjak nincsen semmi gond. Azóta megjött a mensim. Nemrég múlt el és ismét szeretkeztünk... persze most használtuk mind2 cuccot. egyszer sem ment el a barátom bennem max akkor amikor kihúzta a péniszét és akkor is a gumiba... Nem szakadt ki 1x sem, mégis aggódok. Viszont 1x észrevettem, hogy a gumialján olyan habos cucc van :D A nedvességem lehetett vagy a kúp? És olvastam valahol, hogy akkor is terhes lehet vki, ha megjön neki. Ez igaz? Vagy csak akkor igaz, hogyha nem a megszokott formában jön? (mennyiség, állaga stb) Igaz? MOndjuk nekem tökre olyan volt, mint szokott lenni.. sok aztán kevés stb. De vhogy mégis bennem van az, hogy mivan ha mégis?? Főleg miután olvastam, h akkor is terhes lehet vki, ha megjön neki :SS Nagyon félek. Barátom azt mondta vigyázott rám, de mégis parázok :SS És lenne még egy fontos kérdésem: Hogyha a hüvelykúp kissé megolvad, akkor is ugyanolyan a hatása? Ma is együtt voltam a barátommal és kissé megolvadt a zsebemben. Amikor föl akartam helyezni tisztára szét kentem az ujjamon és így szerintem csak egy kicsi része mehetett be a hüvelyembe. Ez gáz?:S KÖszi előre is


2008. júl. 3. 20:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, nem rég kezdtem és 16 vagyok... Felelőtlennek én sem mondanám magunkat, mert én már az elején amikor elkezdtem akkor is mondtam, hogy én csak gumival semmiképp, mert mivan ha... kiszakad stb..
2008. júl. 4. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ekkora bebiztosítás mellett aligha lehetsz terhes! mivel használod a kúpot is végképp bebiztosítod magad! Viszont ha ennyire stresszelsz ezen, a végén még a szeretkezéseiteket sem fogod majd élvezni! Furcsa dolog az emberi agy! én is parás voltam nagyon, bár közel sem ilyen óvatos:S Én tabit szedtem, de képes voltam amellett is parázni, már akkor is, ha csak 2 perccel később vettem be. Persze felesleges volt! Szóval a lényeg, hogy lazíts kicsit, ne félj ennyire, ha továbbre is ennyire felelősségteljesek vagytok és vigyáztok, nem lesz semmi baj!!!! A kúpot a doki írja fel neked? Mert akkor esetleg beszélgethetnél vele a félelmedről... Tudom, hgoy kellemetlen, de meg tud nyugtatni!
2008. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 éve pharmatexszel+gumival védekezek és mindig beleélvez a gumiba! és eddig szuperül bevált ez a védekezési mód! Gondolj bele: a krém vagy kúp már önmagában is tökjól véd,vannak akik csak ezt használják és nem terhesek! +még a gumit is rendesen használjátok,gonolom jó minőségűt,kizárt,hogy bármi gond legyen!!! Ezzel a mődszerrel tuti nem fogsz teherbeesni!Szerintem is ez a legjobb mód,még a tablettánál is biztosabb!
2008. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja,és még vmi: ne mosakodj szappannal ott lent szex előtt után 3-3 órával,mert a szappan maradék elbontja a kúp hatóanyagát!!! Lactacyd feminával mosd meg ott lent,illetve a kezed is azzal mosd+, mielőtt a kúpot felhelyeznéd! Ez az én módszerem,ezzel már 200 % a hatékonyság! :)
2008. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!