Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy mi lehet...

Terhes vagyok? Vagy mi lehet a bajom? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szept. hónapban megjött rendesen de utána mégis olyan furcsán éreztem magam. Két hete csináltam egy tesztet negatív lett. Most 29-én megint megjött, de annyira kevés van, hogy már mára el is múlt. (olyannyira kevés volt, hogy első nap kettő, tegnap pedig egy tampon elég volt, ma még nem tettem csak egy tisztasági betétet be, de az is száraz)


Nem értem mi történhetett.


2010. okt. 31. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban biztosan nem estél teherbe, hiszen ahogy olvasom a mensi után 2 héttel lett negatív a teszt. Ebben a hónapban esetleg lehet... Nem csináltál tesztet? Ha van otthon, csináld meg. Ha nega, akkor passz, lehet hogy fel kéne keresni egy nődokit.
2010. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban meg szinte alig voltam együtt a párommal, nem éreztem jól magam. Tehát ebben a hónapban nem látom esélyét terhességnek. Ráadásul most is megjött, csak ez az egész furcsa. Ráadásul semmilyen tünetem sincs, ami terhességre utalna. Gondoltam hátha járt már így valaki.
2010. okt. 31. 11:18
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és szept. 30-án voltam nőgyógyinál, aki azt mondta minden rendben.
2010. okt. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!