Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy mi a...

Terhes lehetek vagy mi a bajom? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Most őszintén leírom, hogy mi a helyzet kérlek titeket, hogy ne nézzetek le miatta én is szégyellem!

Szóval augusztus 14-én elmúlt a menstruációm, és aznap este elmentem bulizni. Kicsit többet ittam a kelleténél és szinte egy vadidegen fiú megújjazott akit akkor láttam először és utoljára. Azóta nem jött meg a mensim. A ciklusom 35 napos szokott lenni. De mindennap szinte szúr a hasam és rengeteg folyásom van ilyen sűrű fehér de nem büdös! Az augusztusi menstruációm is már késve érkezett ( 2hetet késett). De abban a hónapban rengeteget idegeskedtem lehet azért! Most is nagyon levagyok terhelve suli meg minden de nem tudom!:S


Jah és ne olyan választ már lécci hogy ujjazástól nem lehetsz terhes meg hogy lehetsz ilyen felelőtlen stb! Ezzekkel én is tisztában vagyok sajnos!


2010. szept. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2010. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,hogy ujjazástól nem lehetsz terhes,de ha előtte neadj isten mással is volt és sperma volt a kezén akkor bármi megeshet.

Tesztelj,hogy megnyugodj,és máskor légy óvatosabb.

Szerintem negatív lesz de azért vegyél egyet,fő a nyugalom.

2010. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az nem számít, hogy pont aznap múlt el a menstruációm ?
2010. szept. 18. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Mire alapozod azon gyanúdat, hogy terhes lennél?

Szerintem nem terhes vagy, hanem egyéb nőgyógyászati problémád van. Irány a dokesz!

2010. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De számít. A menzesz utolsó napján kevés esélye van, hogy teherbeesnél, pláne nem egy ujjazástól, ennek olyan kicsi a valószínűsége, hogy szinte semmi.

Vegyél egy tesztet, csináld meg és végre megnyugszol:)

A menzid meg azért késik, amiért az előző ciklusban is, talán a stressz, vagy eltolódott a ciklus, annyi oka lehet a terhességen kívül, szóval, nyugi, nem vagy terhes.

2010. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet azt kellene tennem! most nem lehetek terhes itthon kinyírnának meg pont érettségi évben:S számomra hietelen h valaki ennyitől is teherbe eshet másoknak évekig kell próbálkozni :S
2010. szept. 18. 16:35
 7/9 A kérdező kommentje:
annyira köszönöm ezeket a nyugtató válaszokat! ma már vagy 3 órája olvasgatom az oldalt és minnél többet olvastam annál inkább kétségbe estem!
2010. szept. 18. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, lehet itt sok túlzással találkozni.

Ne aggódj, 100% hogy nem vagy terhes. Mitől lennél? Valószínű más van a háttérben. Érdemes lenne elmenned dokihoz!

2010. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de ennyi idősen már egyébként is illik rendszeresen járni nőgyógyászhoz, menj el, mond el, hogy késik, és vizsgáljon meg. Addig ihatnál minden nap 3 csésze cickafark teát, attól elvileg meg kell jönnie. De lehet még jódhiány is. Vagy valami egész más, a dokit kérdezd.
2010. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!