Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy vmi bajom...

Terhes vagyok? Vagy vmi bajom van?

Figyelt kérdés

Nos... Kicsit hosszú lesz leírni... De remélem végig olvassátok :)

Szal... Kb 1 hónapja vesztettem el a szüzességem. Igaz mindig gumival csináltuk meg volt amikor használtam Pharmatex hüvelykúpot. Viszont eléggé parázós típus vagyok és simán betudok magamnak beszélni akármit :S Így vagyok a terhességgel is. Barátom mindig mondja, hogy ne aggódjak nincsen semmi gond. Azóta megjött a mensim. Nemrég múlt el és ismét szeretkeztünk... persze most használtuk mind2 cuccot. egyszer sem ment el a barátom bennem max akkor amikor kihúzta a péniszét és akkor is a gumiba... Nem szakadt ki 1x sem, mégis aggódok. Viszont 1x észrevettem, hogy a gumialján olyan habos cucc van :D A nedvességem lehetett vagy a kúp? És olvastam valahol, hogy akkor is terhes lehet vki, ha megjön neki. Ez igaz? Vagy csak akkor igaz, hogyha nem a megszokott formában jön? (mennyiség, állaga stb) Igaz? MOndjuk nekem tökre olyan volt, mint szokott lenni.. sok aztán kevés stb. De vhogy mégis bennem van az, hogy mivan ha mégis?? Főleg miután olvastam, h akkor is terhes lehet vki, ha megjön neki :SS Nagyon félek. Barátom azt mondta vigyázott rám, de mégis parázok :SS És lenne még egy fontos kérdésem: Hogyha a hüvelykúp kissé megolvad, akkor is ugyanolyan a hatása? Ma is együtt voltam a barátommal és kissé megolvadt a zsebemben. Amikor föl akartam helyezni tisztára szét kentem az ujjamon és így szerintem csak egy kicsi része mehetett be a hüvelyembe. Ez gáz?:S KÖszi előre is


2008. júl. 3. 20:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
21%

Ásd le magad egy atombunkerba, mert:

- Bármikor becsapódhat egy aszteroida, és belehalhatsz

- Bármikor lelőhetnek az utcáról/utcán.

- Bármikor rád szakadhat a tető

- Bármikor közlekedési-baleset áldozata lehetsz

- stb.

2008. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem az ilyen paraziták válaszára voltam kiváncsi
2008. júl. 3. 21:08
 3/14 anonim válasza:
81%
Igen valóban igaz h akkkor is lehetsz terhes hogyha megjön!!! De azt mondod h védekeztetek akkor 99% h nem vagy terhes!!!! Ha mégis bizonytalan vagy fordulj szülőhöz vagy szakemberrel!!!!!!!!!!
2008. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ne parázd túl a dolgokat! Gondolj bele van, aki csak az egyik védekezési módot alkalmazza, de ti mindkettőt, tehát ha az egyik befuccsol, a másik még mindig ott van. Az a habos cucc az a neved, és a megolvadt kúp keveréke, az miatt ne aggódj. És nem baj, hogy kicsit megolvadt a zsebedben a kúp, hiszen ugyanez történik a hüvelyedben is fele, na meg amúgyis ott a gumi is. Felesleges az aggodalom, biztonságban vagy!! Feleslegesen meg ne aggódj, hisz nincs miért.
2008. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2008. júl. 3. 21:39
 6/14 anonim válasza:
100%
Én is tökre ilyen vagyok csak azzal a különbséggel ,hogy én már nem vagyok tini / mint Te/ ez nem fog soha elmúlni inkább csak rosszabb lesz! Ahogy telnek az évek úgy egyre jobban fogsz félni a terhességtől! Én gyógyszer mellett is állandóan azt hittem hogy terhes vagyok! Ez senki nem érti meg csak az aki ilyen! Nekem azt mondták,hogy pszihésen van és ezt az állandó félszt el kell felejteni! Nem tudok semmit ajánlani de jobb félni mint megijedni ugye ezt mondják az okosok!
2008. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

hello!

Én is mindentől beparázok mig nem esetem teherbe!Addig mindig azt hittem tehrehs gaoyk igaz közben volt egy pár spontán vetélésem!Igen lehetsz terhes ha megjön!De h avédekeztek és nem szakad ki az óvszer meg használsz kúpot akkor azért bíztonságos az együttlét!Hamégis késne a menstruációd akkor csináltas egy tesztet!18 hetes kismami

2008. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem, hogy ha megvan akkor szexelek és attól leszek terhes. Mert azt tudom, h akkor is terhes lehetek. De úgy értettem, hogyha vki terhes akkor is megjön neki. értitek nem?
2008. júl. 3. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka azért hogy valakinek megjön és terhes. És szerintem annak azért a menzesze nem olyan mint szokott. Sajna érdemben segíteni nem tudok, hogy leküzd ezt a félelmed, de lehet el fog múlni hiszen még csak most kezdted a nemi életet és nem tudom hány éves vagy. Próbálj meg a párodra koncentrálni és ne arra hogy mi lesz ha... mert akkor csak a szép dolgokat rontod el vele. Mindent megtesztek ahogy látom a baba ellen szóval felelőtlenek se vagytok. Úgyhogy próbálj meg megnyugodni. Nem olyan könnyű teherbe esni, főleg ha ennyi akadályt állítotok elé.


Nyugi

2008. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszike. Ez megnyugtatott :))
2008. júl. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!