Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan kúp kinek milyen...

Utrogestan kúp kinek milyen mellékhatást okozott?

Figyelt kérdés

Harmadik napja szedem, és olyan vagyok, mintha egy hete nem aludtam volna. Ti mennyire voltatok álmosak?

Három napja volt inszemem, és nagyon feszül a hasam, ez is az Utrogestántól van?



2013. szept. 21. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves Manó, nagyon szorítok neked hogy holnap pozitívat tesztelj! Irszi
2013. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Irszi:köszi szépen a drukkot! remélem nem feleslegesen kapom a drukkot! meg írom bármi is lett az eredmény!

Manó!

2013. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon drukkolok Neked!!!!!!
2013. szept. 23. 22:17
 14/17 anonim ***** válasza:

sziasztok!

köszönöm a sok drukkot !

negatív lett a tesztem!predictor early-vel teszteltem! 12,5 erősségű! tehát turi nincs baba!!

Manó!!

2013. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Manó, őszintén sajnálom! :-((((


Kedves kérdező, te hogy vagy? Mit érzel?

Nekem a mellbimbó érzékenység még mindig megvan; ma mintha kezdene olyan fura lenni a hasam....... Nem is tudom megmondani fogy milyen érzés; fura. Mintha lenne benne egy lufi...

Irszi

2013. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( Próbáljátok egyből most, vagy ki kell hagynotok?
2013. szept. 25. 21:58
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves Irszi!


Változatlanul kómás vagyok. Ma elkezdett eléggé görcsölni a hasam, úgyhogy most el vagyok keseredve. Teljesen olyan állapotban vagyok, mint pár nappal azelőtt, hogy megjön,


Az érdekes, amit írtál! Drukkolok neked!


Egyébként te hová jársz orvoshoz?

2013. szept. 25. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!