Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan kúp kinek milyen...

Utrogestan kúp kinek milyen mellékhatást okozott?

Figyelt kérdés

Harmadik napja szedem, és olyan vagyok, mintha egy hete nem aludtam volna. Ti mennyire voltatok álmosak?

Három napja volt inszemem, és nagyon feszül a hasam, ez is az Utrogestántól van?



2013. szept. 21. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szia! én is használok utrogestan kúpot igaz én már 10 napja!én is fáradtabb ,álmosabb vagyok bár nem tudom ettől-e! az inszemtől feszül a hasad!nekem is így volt meg véreztem is!megy a drukk! egy inszemes!
2013. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi! Én borzasztó fáradt vagyok, alig tudok ébren maradni.


Én is drukkolok neked!! Nemsokára már tesztelhetsz! :)

2013. szept. 21. 17:12
 3/17 anonim ***** válasza:
hát igen kedves kérdező mindjárt tesztelhetek bár nem érzek semmi különöset!ugyan úgy van mindent mikor meg akar jönni ami egy kicsit elkeserít! 4 nap van még! néha én rám is rám jön a álmosság! most nem kellek korán így talán azért nem érzem annyira! sors társad!!köszi a drukkot!
2013. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Nekem szerdán volt inszemem... :-D

Én már egy éve használom az Utrót a ciklusaim 2. felében; de nekem semmilyen mellékhatása sincs! :-)

Szóval tessék bizakodni! :-)

Én egyenlőre egyfolytában ágyban vagyok, de sokat is alszom, az igaz.

Nekem a hasam szorítja a gatya (most épp a pizsi...), remélem nem csak beképzelem, mert ebben sajnos jó vagyok...

Az egyetlen amit nem lehet beképzelni, hogy az inszem másnapjától ég /szúr a mellbimbóm ha hozzáérek (vagy a férjem). Ennek rettentően örülök; de ennyi!

Ki mikor tesztel? Nekem megengedte a dokim hogy a 30. ciklusnapig használjam az Utrót (2*2 -ti mennyit használtok???), bár a 10. ciklusnapon volt az inszem.

Én csak és kizárólag digitális teszttel vagyok hajlandó tesztelni, mert egy raklap szellemcsíkosom van már itthon mindenféle fajtából.

Remélem kibírom addig! Jajj lányok, nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!! Sikerüljön mindannyiunknak ez a hónap! :-) Irszi

2013. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szia Irszi!

hát nekem már csak 3 napom van! ma vagyok 11 dpo-n! én napi 2-szer használom a kúpot!hát jelekre nem adok mert nagyon csalóka! néha görcsölök (most mielőtt felébredtem akkor éreztem)a mellem még mindig fáj! a hőm fent van az egekbe! a hő lehet a kúptól fent? mert még soha nem volt még ilyen magas! hát én csak holnap veszek tesztet de még nem tudom mikor tesztelek lehet nem is fogok! kétségek közt vergődők! olyan rossz érzés! ezen jár állandóan az agyam! bele fogok zakkani! első voltam!

2013. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én még nagyon az elején vagyok, nekem is szerdán volt az inszem. Változatlanul nagyon álmos vagyok, kóválygok ettől a cucctól :-) Nekem egyfolytában olyan a hasam, mintha izomlázam lenne, és néha görcsölget is. Nem tudom, lehet, hogy ez is a hormonoktól van. Azon gondolkoztam, hogy mástól nem igen lehet, mert azért ez nem egy olyan komoly beavatkozás, hogy attól napokig kéne, hogy fájjon az ember hasa. Nem? Minden máshoz meg még túl korai lenne bármit is érezni ;)
2013. szept. 22. 16:50
 7/17 A kérdező kommentje:

Szia első! Nagyon drukkolok neked! Ügyes vagy, hogy kibírtad és nem teszteltél eddig.


Ahogy olvastam, hallottam, nem tudhatod, hogy meg fog jönni, ugyanolyan érzés az is, ha sikerült, úgyhogy ne is gondolkozz azon, hogy megjön. :)

2013. szept. 22. 16:53
 8/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kedves első, akkor te vagy Manó, igaz? Máshol is levelezünk ha jól gondolom! :-)

Kitartás, már csak pár nap! Szorítok nagyon!

Kedves kérdező, az én méhem is érzékeny volt és fura dolgokat produkált, ma már nem ezt érzem. MA kezdődött a finom görcsölgetés, ami még rettentő korai, szerintem ez a klasszikus beképzelés. Én a cici tünetben bízom, az annyira durva (mintha kitépnék a mellbimbóm amikor hozzáérek), hogy ezt nem hiszem hogy beképzelem! Terhesek vagyunk csajok, ez tuti, agy kell lennie! :-)

2013. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
... ja, Irszi voltam
2013. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

Irszi:igen én vagyok Manó!ezt a nevet azért találtam ki ,hogy jobban lehessen követni ki kicsoda!igen máshol is levelezünk és szerintem ezzel nincs is semmi gond! ma vagyok végre 12-13 dpo-n! már alig vártam,hogy itt tartsak! de van bennem félelem és izgatottság mi van ha...!

köszönöm kérdező! annyi problémám van ezzel a megjön érzéssel,hogy amikor megműtöttek epével azóta ha nagy dolgom van a wc-n görcsölök előtte és ez nagyon csalóka! bocsi ,hogy ezt leírtam! most is ezt éreztem ahogy felébredtem bár wc-re nem kell mennem! bocsi az írásomért de ez hozzá tartozik magyarázatnak! ma veszek tesztet de csak holnap csinálom meg!remélem kibírom!a mellem csak este fáj !egész nap nem! de este eléggé! legalább is tegnap így volt!érzékenynek érzékeny de kibírható!minden tünet csalóka! Manó!!

2013. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!