Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek mensi előtt...

Van olyan, akinek mensi előtt pattanásai jöttek, de mikor terhes lett akkor nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem! Pontosan igy, ahogy irod. Nekem is feltunt, de epp mentem kozmetikushoz is, es o is szova tette, azzal egyutt, h szerinte tesztet kene vennem. Ez egy csutortok este volt. Penteken megvettem a tesztet, szombaton ellottem, kegyetlenul halvany volt. Vasarnap-hetfo korulre nem vartam. Igazan eros csak a kovetkezo pentekre lett a tesztcsik (tehat nemvart utan 4-5. napra). Masik tunetem ez volt: ovu utan egy hettel be szoktak duzzadni a melleim, majd mensi elott 1-2 nappal mar leapadnak, pont mire a pattik jonnek. Na a cicik sem akartak akkor leapadni... 34 hkm
2013. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és időnként baloldali szúró görcs is utalhat rá? csak nagyon rövid ideig tart.
2013. szept. 20. 05:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ezt nem tudom. De drukkolok! Mikorra nem varod?
2013. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan így voltam, mensi előtt mindig kijönnek a pattanások, mikor terhes lettem egy sem volt, és ez azóta is így van. :-D A hasszurka is nekem tünet volt, tart azóta is

Drukkolok, ha babát szeretnél

14+2 hkm

2013. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétfőre nem várom. Nagyon reménykedem. köszönöm szépen. :)
2013. szept. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!