Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes lett annak elmúltak...

Aki terhes lett annak elmúltak az arcán a pattanásai vagy kijöttek talán?

Figyelt kérdés
Fél éve szeretnék babát.Mindigis pattanásos volt az arcom,a börgyógyászom azt mondta hogy elmúlik ha terhes leszek.Nem a pattanások miatt aggódom hanem hogy talán tul sok bennem a férfihormon?Lehetek terhes?
2009. febr. 2. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A terhesség alatti hormonális változások általában pozitívan hatnak az arcbőrre és a hajra is. A tesztoszteron túlsúly önmagában nem akadálya a teherbe esésnek. Ha túlzott szőrösödéssel, túlsúllyal (nem 1-2 kilóra gondolok), túl hosszú vagy/és rendszertelen ciklusokkal párosul akkor nem ártana utána nézni a hormonszinteknek.
2009. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem elmúltak, de most 4 hós a fiam és már visszajöttek.

2009. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elsönek írom hogy nem szőrösödök és nincs túlsúlyom se,a ciklusaim 28-32 naposak.Akkor nem lehet gond velem?Megijedtem hogy baj lehet velem talán hormonálisan ezek a hülye patik miatt.Gratulálok a másodiknak a babájához!
2009. febr. 2. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pattanásossabb a bőröm mint kellene. :) Amikor babás lettem, először sokkal jobban kijöttek, jobban mint előtte bármikor, aztán teljesen elmúlt, szép lett a bőröm.
2009. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsotol kérdezem hogy te nem féltél hogy nem tudsz majd teherbe esni,attol a hormontól ami a pattanásokat okozza?Mennyi idő után lettél terhes?Mi már fél éve probálkozunk.Gratulálok a Babádhoz.
2009. febr. 2. 14:41
 6/8 A kérdező kommentje:
És mindígis volt pattanásod?Én 24 vagyok és 15 éves korom ota van:(
2009. febr. 2. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 28 éves vagyok, szintén kb. 15 éves koromtól vannak. Tavaly januárban hagytam abba a gyógyszert, igazából nem terveztük még a babót. Szeptemberben "csúszott" be. :) Persze, féltem, hogy nem jön össze, de nem ezek miatt, hanem mert annyi mindenkinek nehezen jön össze. Próbálj meg tényleg nem gondolni rá (tudom nagyon nehéz), de legalábbis ne görcsölni. És ne figyelj magadon semmi jelet. Volt előtte, hogy szúrkált a hasam, mint elvileg beágyazódáskor, biztos voltam benne, hogy baba van a dologban, késett is, aztán közben csak megjött. Amikor tényleg babás lettem, az elmaradt mensi napjáig semmi de semmi furát nem éreztem. Ugyanolyan folyás, minden ugyanaz. Csináltam egy tesztet, + lett, másnap kezdett fájni a mellem, aztán szépen lassan jöttek a "tünetek". Sok sikert Nektek, szorítok!
2009. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen most megnyugtattál.Szia!
2009. febr. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!