Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ennyi "terhes...

Miért van ennyi "terhes vagyok-e" kérdés?

Figyelt kérdés
Akik úgy kérdeznek, hogy kimaradt vagy késik a menstruációm az mondjuk oké, bár venni egy tesztet értelmesebb lenne, mint idegeneket kérdezni, de láttam olyat is, hogy tegnap szexeltem a barátommal, terhes vagyok? Ez csak feltűnősködés? Mert ha annyira félnek, hogy 2 óra elteltével már kérdeznek, akkor miért nem védekeznek inkább?
2013. szept. 19. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bármibe lefogadom, hogy azok a kérdések 95%-a kamu, unatkozásból feltett kérdés..
2013. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a tini akinek sexelni van agya csak a vedekezeshez buta vagy fél óvszert venni! Biztos van kamu kérdés is, meg sajnos olyan is aki nem tud pl az édesanyjahoz fordulni ilyen kérdéssel vagy fogamzásgátló eszközért mert "Tabu"!
2013. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek is gázosak, de megmondom őszintén, hogy a sok váladékos, nyákdugós, barnázós, pecsétes kérdésektől jobban agybajt kapok, hányinger. Meg a tippelősök még jók. Meg akik kajáltatni akarják a három hónapos gyereket, és megsértődnek, meg lepontoznak, mer bunkó vagyok, és tápszert írok nekik. :-)
2013. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak, de biztos van olyan is aki nem lett kellőképpen felvilágosítva. A teszteket szívesen nézem és tippelek, csak bármit írok, lepontoznak! Abban annyi rációt látok, hogy amikor az enyém pozitív lett, én sem akartam elhinni, a férjemhez rohantam hogy látja-e a 2. csíkot. Akinél éppen nincs otthon senki, az gyorsan felrakja ide. A negatívba átrakosgatás, nagyítóval odaképzelés engem is idegesít. Ha pozitív, akkor az látszik is. A "csókolózástól lehetek-e terhes" kategória pedig csak poén.
2013. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
azért mert önálló gondolatuk ugyan nincs de baszni azt igen azt tudnak azért,plusz a megfelelő szülői viszony amiért inkább ide ír és nem a saját jó édes anyját kérdezi meg de a tahó barom fiúk sem jobbak akik belerakják bárhová észnélkül
2013. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kategoria erről szól...
2013. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!