Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal rendszeresen szeretkezünk. Gumival védekezünk és mindíg ellenőrizzük, hogy nem-e lyukas..

Augusztusban késett 2 napot a mensim.. Úgy 18-ától 23-áig tartott. Ahogy elkezdődött a suli, 4-e után 1-2 napig volt "vérzésem". Alapból erős a vérzésem és viszonylag hosszú, 5-6 napos szokott lenni. Ez csak 3nap volt, és nagyon gyenge... Ezt a sulikezdési stresszre fogtam. Azóta nem jött még meg. De semmi más tünetem sem volt. Előfordulhat, hogy terhes vagyok?! Nem lenne túl jó. Még nagyon fiatal vagyok ehhez

...

18/L


2013. szept. 18. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg szerintem vegyél egy tesztet, patika, gyógyszertár, nagyobb bevásárló központ, itt bárhol kapsz. Csináld meg, és választ kapsz. De mivel még fiatal vagy, védekeztek is, hiba csúszhat a ciklusodba. Ennyi idősen még normális.
2013. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben volt a védekezéssel, biztosan nem vagy az. :)
2013. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem lett lyukas a gumi, akkor biztos nem vagy terhes. Ha bizonyos akarsz lenni, vegyél egy tesztet. Az kimutatná.
2013. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!