Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pharmatex-el védekezünk a párommal, és még nem jött meg, legutóbb augusztus 12.-én volt, bár nekem nincs normális meg a menzeszem, cisztáim miatt. Hőmérőzni ma kezdtem el, azt tudom,hogy az alap hőm 36-36,3 ma reggel 36,7 volt és most nem rég ismét mértem 37,1 volt.
2013. szept. 18. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetsz
2013. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem! :) :) Alig várom a jövőhét hétfőt, hogy tesztelhessek!
2013. szept. 18. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a cisztád zavart be? Amiatt is szokott késni, a hőmérséklet meg annyira nem mérvadó, ha nem mérted az egész ciklusod alatt. A lényege pont az, hogy folyamatosan mérni kell. Az esti mérés már nem számít.Mindig reggel az ébredés után mérd a hőmérsékletedet. De ha babát szeretnél, akár már most is tesztelhetsz. Drukkolok neked!
2013. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Megvárom a hétfőt, biztos,ami biztos!
2013. szept. 18. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek minek védekeztek? Védekezés mellett elvileg nem lehet teherbe esni. A hőmérőzésnek csak akkor van értelme ha reggel rögtön ébredés után méred a hődet, azért mert most 2 órája 37.1 volt az semmit nem jelent. Ha iszol egy csésze meleg teát vagy pulcsiban ülsz otthon akkor is fel megy a hőd akár 37.5C re is. Szóval napközben semmit nem jelent mennyi a hőd, csak a reggeli első mérés számít! Ezektől függetlenül, kívánom, hogy minél előbb legyen babád ha szeretnétek!
2013. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert babát most csak Én szeretnék...és lassan kifutok az időből közel 35 éves vagyok. Tudom,hogy a reggeli mérés számít. Annyira szeretném, hogy összejöjjön!
2013. szept. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!