Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy csalodom minden alkalomkor amikor kiderül hogy nemvagyok terhes?

Figyelt kérdés
19 vagyok,és sokszor előfordul hogy a havi előtt beképzelem magamnak hogy terhes vagyok,ilyenkor idegeskedek,és bepánikolok hogy milessz most.deha megjön akkor csalódást érzek :( miért van ez?lehet mert annyira szeretnék már babát?(értelmes válaszokat kérek)
2013. szept. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert valójában már nagyon szeretnél gyereket.
2013. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ez így. Tudtam, hogy nem lehetséges, mert fogamzásgátlót szedtem, de volt olyan hónap, hogy azt hittem, terhes lettem és tüneteim is voltak.Kicsit csalódtam, de még nem éreztem magam érettnek ahhoz, hogy gyereket szüljek. Mikor abba hagytam a fogamzásgátlót és sikerült a baba, nagyon-nagyon örültem és már semmi kétségem sem volt, hogy szeretném Őt :)
2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen énis nagyon várom már :) de még nemnagyon érzem magam késznek rá.most is van egy kis dilemmám,mivel mostanában hányingerem van,szurkál a hasam alatt,és fura hogy szeretkezés után is kicsit hányingerem van,ami eddig sosem fordult elő
2013. szept. 16. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy évem amikor így volt, sőt, hogy ki is maradt a havim, pedig fogamzásgátlót szedek.

Nagyon nagyon vágytam a babára.

Most ez lecsengett, vannak más dolgok, amik izgatnak, éppen esküvőre keszülünk...stb

Most olyan érzések kavarognak bennem, hogy ráérünk még, így inkább azon stresszelek, hogy ne legyen véletlenül sem baba, élvezzük 1 évet még a életet, legyen munkám(mert most sajnos nincs) aztán jöhet.

Amikor ez a bezsongásom volt minden adott volt, csak a házasság nem(bár ez a tény nem mindenkinek fontos..) volt munkaviszony megfelelő ideje, fél évre félretett pénz, autőt is vettünk, nem albérletben lakunk...emiatt valahogy késznek éreztem a helyet, a helyzetet egy gyerekre.

A párom még nem. Korainak érezte, ráadásul ő szeretne előbb összeházasodni. Akkor sokat beszélgettünk róla, hogy mire várjunk, megbánjuk, ha később, mert nem leszünk "fiatalok" most viszont átérzem azt, amit akkor érzett, a fejemben tudom, hogy most kellene, ha lenne munkám, de ha így lenne is halogatnám most...



Tehát igen, azért van, mert nagyon vágysz a babára.

Milyen helyzetben vagytok?

Hol éltek?

Dolgozol-e?

Ha még nem alkalmas, akkro nagyon sürgősen keress valamit, ami nagyon leköt, mert ebbe félig bele lehet őrülni...barátnőmék 7 éves kapcsolata ráment...

2013. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van olyan amikor az meber tudat nelkul is gyereket szeretne de akar nem lehet, en is ebben jartam oinnan tudom :D szerettem volna is nem is. ha az lettem volna nem lett volna felhotlen de ha nem meg csalodott voltam miert nem . szerintem ez normalis folyamat mindenkinel
2013. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!