Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Pénteken múlott el menstruációm. És szombaton együtt voltunk a párommal, és Vasárnap reggel halvány rózsaszín pecsét nyomok jöttek. Azóta elmúlt már 1hét és 3 nap. Reggel mindig hányingerem van és rossz a közérzetem is. És még hozzá magasabb a hőm is. Szurkál alul a hasam és fél óránként járok wc-re pisilni. Mikor teszteljek lehet már??

2013. szept. 16. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de teljesen felesleges. A következő menzesz előtt pár nappal érdemes először tesztelni.
2013. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor várok addig. Köszönöm a választ! :)
2013. szept. 16. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye annak, hogy terhes vagy. Tesztelned telejsen felesleges. Legkorábban akkor érdemes, ha már legalább egy napot késik a menstruációd, de lehet még akkor is korai.


Ha gyakori pisilési ingered van, gyanúsabb valami hugyuti fertőzés, amivel meg menj orvoshoz, főleg ha fájdalmas/csíp, mert abból komoly bajod is lehet

2013. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj nem csíp semmi. De ez attól is lehet hogy sokat iszok napi 3-4 litert megiszok. :)
2013. szept. 16. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem simán attól jársz sokat WC-re, hogy sokat is iszol:)


AMúgy nekem nem egyértelmű, szeretnél vagy nem szeretnél terhes lenni?

2013. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen azt írják, hogy a vélt aktus utáni 14. napon már kimutatható a terhesség, akkor próbáld meg, mondjuk tényleg az a legbíztosabb, ha megvárod a menses idejét.
2013. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretnénk már babát. :) Már több mint 7 hónapja próbálkozunk.
2013. szept. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!