Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy több óra elteltével nagyon halvány pozitívat látott a teszten és terhes is volt?

Figyelt kérdés
Reggel teszteltem,5 perc után negatív!Nem foglalkoztam vele de nem is dobtam ki.Rá pár órára ránéztem és ott van nagyon nagyon haloványan a második csík is.
2013. szept. 16. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ÉN! Most volt 5 éves a lányom!!!
2013. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is.:) Másnap már időn belüli volt a halvány csíkocska, következő nap pedig már szépen látszott.
2013. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél volt így. Utólag vettem észre a kukában, hogy pozitív (most 6 éves) persze lehet, hogy nagyon halványan előtt is ott volt, csak akkor még úgy volt, hogy lepisiltem és vártam, hogy legyen egy erős csík, nem lett (nem nézegettem kidobtam) Szóval lehet, hogy nagyon halványan előtte is ott volt. azóta tudom, hogy ilyen is van, így későbbi terhességnél már nézegettem és sasoltam, meg 30 percekkel később is megnéztem, akkor már nem volt ilyen.
2013. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, DE. 1. nagyon korán teszteltem, ezért rettentően halvány volt, lehet ott volt az elején is csak nem láttam. 2. ez inkább a kivétel, a szabály az, hogy max. 10 perc.

Szurkolok neked kérdező :) Ha tesztelsz újra, majd írd meg mi lett :)

2013. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy vagyok én is :-) reggel teszteltem,10-es érzékenységűvel,nem mutatta a "lényeget".

A menzeszem nem jött meg tegnap,ezért teszteltem.

Megnéztem fél óra után és kicsit látszik a második csík,nem szürke,hanem rózsaszín.

Szerintem a hétvégén(akkor van itthon a férjem) újra teszt.Remélem nem jön meg.Szorítok nekünk kérdező!

2013. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Szia!

Na mi a helyzet?

Nekem ma reggel 25-ös tesztel lett pozitív.(nem piszkálódás,csak reményt akarok adni)

Szurkolok neked nagyon!!

2013. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!