Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek így terhes?...

Ugye nem lehetek így terhes? Nagyon félek. Többi lent

Figyelt kérdés

augusztus 20.-án együtt voltam a párommal és történt egy kis baleset. Az aktus végén vettük csak észre,hogy az óvszer elszakadt,a barátom péniszének a tövén volt. Magyarán belém is ment el. Mivel ünnepnap volt,így nem tudtunk rohanni az orvoshoz így csak másnap délelött tudtam bevenni(sajnos abban a honapban már volt kisebb malőr az óvszerrel,akkor csak egy kis lyuk lett rajta nem élvezett belém,de biztonság kedvéért akkor is vettem be,utána normálisan meg is jött a havim). Most azért kicsit komolyabb a helyzet. Mont már irtam rá kb hat napra augusztus 26-án elkezdtem barnázni ami átalakult kis mennyiségű vérré,nem tudtam hogy most ezt rendes havinak vegyem,vagy köztes vérzésnek,mivel a rendes havimnak szeptember 10.én kellett volna jönnie. 9.-én csináltam egy tesztet,ami negatív lett,kicsit meg is tudtam nyugodni. Majd pénteken,13.-án elkezdtem kicsit barnázni,de másnapra el is mult. Ekkor csináltam még egy tesztet,ami szintén negatív lett,azóta fura folyásom van ilyen sárgás sárgásbarna színű,a hasa. Viszont nagyon furcsa. Ugy erzem mintha feszulne es az alhasamat mikor megnyomogatom szinte olyan mintha érezném a petevezetékemet,hogy nagyon kemény. Nagyon félek,szerintetek ez terhesség jele lenne?

Csak normális válaszokat kérnék,előre is köszönöm!!


2013. szept. 19. 17:52
 1/9 anonim válasza:
11%
nem olvastam el, de lehetsz terhes
2013. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Menj el nőgyógyászhoz! Mi nem vagyunk orvosok!


Dr. 25F

2013. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak normális válaszokat kérek!
2013. szept. 19. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyogyszer felboritotta rendesen a hormonhaztartasodat.... Amugy ha most tesztelnel akkor kapnal rendes eredmenyt.
2013. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert az előző kettő tesztelésem az hiába volt? :/ Az mindkettő negatív lett,és az aktus után 19 nap után valamint 23 nap után teszteltem,tehát bőven eltelt már 2 hét :/
2013. szept. 19. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha másnap vetted be a 72 órás bogyót, akkor kicsi az esély a teherbe esésre. Azért tesztelj még egyet, az a tuti. És menj el nőgyógyászhoz, azt csak ő tudja megmondani, mitől barnáztál, és mitől van folyásod. Egyébként ha 1 hónapon belül kétszer vettél be ilyen tablettát, az rendesen kicsinálhatja a szervezetedet...

Hagyjátok a francba az óvszert, ha ennyire nem válik be, irass fogamzásgátlót!

2013. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugi nem vagy terhes
2013. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi kommentelőknek a válaszát! Na igen,mi is ezzel vagyunk mostmár ,mint a 18:44-es válaszoló írta,hogy mivel ennyire nagy szerencsétlenül vált be az óvszer,ezért fogamzásgátlot fogok feliratni de ahhoz az kéne hogy remdesen megjöjjön!
2013. szept. 19. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 2x vettél be egy olyan hatalmas hormonmennyiséget, amit egy évben összesen lehet max. háromszor szedni, nem véletlen. Ezek után ne csodálkozz, hogy teljesem felborult a hormonháztartásod.....
2013. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!