Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Többi lent.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt hónapban összejöttem egy fiúval az egyik buliban. Elég sokat ittam ezért nem emlékszek hogy használt-e gumit. Végül is nem volt szex de próbalkoztunk. Abban a hónapban rendesen megjött a menstruációm, de most csak egy napos volt és csak pár csepp volt. Van valami köze a kettőnek egymáshoz vagy én beszélem be magamnak?
2013. szept. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Kezdem unni.


Nem mi voltunk ott, hanem TE! Ha te se tudod, hogy mi történt, akkor mi mégis hogyan mondhatnánk erre bármit is?


Még azt se vagy képes elárulni, hogy MIKOR VOLT a buli és mikor jött meg "abban a hónapban"!

Enyhén szólva is lényeges.


Egyébként: igen, "megjöhet" terhesség alatt is. Akár többször is.

DE ennyi idő elteltével már még a legszarabb minőségű teszt is kimutatná, ha terhes lennél.

2013. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Ha terhes vagy, már kimutatja.
2013. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: azzal kezdtem hogy múlt hónapban szóval mivel most szeptember van gondolom nem volt nehéz rájönni hogy az augusztusban volt :) Nem az volt a kérdésem hogy nem tudom hogy mit csináltam, hanem hogy mivel most csak 1napos volt és nagyon kevés, hogy az jelenthet-e bármit mert ilyen még nem volt. Utolsónak köszönöm :)
2013. szept. 19. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
ez az oldal nem terhességi teszt, de mivel augusztusban volt a buli,és pontos dátumot nem írtál, a legbiztosabb ha csinálsz egy tesztet, és ne 5 percet várj az eredményre, igen is nézd meg még fél óra múlva is, mert ha egy halvány második is megjelenik már jelentheti a terhességet is. egyébként szeretnél babát, vagy mi terved lenne ha esetleg összejött volna?
2013. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


"augusztusban" - eddig én is eljutottam, de hogy értsd is (amit eddig nem sikerült):


-ha teszem azt aug. 20-án meghúzattad magad és rá pár napon belül megjött közel normálisan és mégis fennállna a terhesség, akkor az akkori vérzés azért fordulhatott elő, mert


1) vagy a fogantatás viszonylag későn történt és a szokásos időben levált egy darab a méhnyálkahártyából;

2) vagy a hímivarsejtek türelmesen kivárták odabent a sorukat és sikerült elkapniuk egy korai, spontán ovut (ami elég valószínűtlen).


-ha viszont az "augusztusban" mondjuk augusztus elejét jelenti (akkor volt a buli) és aug. végén jött meg rendesen -> esélytelen, hogy a mostani rövid menzesz terhesség miatt lenne.


-ha pedig kb. 2 héttel az augusztusi vérzésed előtt voltál együtt valakivel (azaz a legveszélyesebb időszakban), akkor csak komoly hormonális probléma esetén fordulhatna elő, hogy normálisan (erősen, élénkpirosan) megjöjjön egyszer és mégis baba legyen belőle.

Nem csak a mostani menstruációdnak, hanem a korábbinak is a szokásostól eltérőnek kellett volna lennie, ha egy akkori aktusból sikerült.

2013. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!