Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már semmit nem értek. Most...

Én már semmit nem értek. Most akkor a halvány csík terhesség, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják, hogy hamis pozitív eredményt kaptak.Már hármat teszteltem. Van két halvány csíkos, meg egy még halványabb de nem jött meg, pedig vetélés után 28 naposak lettek a ciklusaim. Hétfőn lett volna esedékes, de azóta semmi, csak néha olyan érzés, mintha meg akarna jönni kicsit görcsöl. Szédülök, érzékeny a mellem, hányingerem pedig az előző terhességem alatt sem volt.
2008. júl. 3. 10:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem látott semmit. Kézzel vizsgált és teljesen zázt a héhszáj. Kérdeztem, hogy ha meg akarna jönni akkor más lenne, nyitott? Azt mondta persze. Kérdezte mikor menstruáltam utoljára, mondtam, hogy júni 3 és ebből ő biztosan tudja minek kell ott belül lenni, ha terhes vagyok. Ultrahangra csak 23-án megyek. Aranyos volt azt mondta, ne menjek előbb, mert akkor még semmit nem fognak látni és nem fogok aludni napokig.
2008. júl. 4. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!