Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már semmit nem értek. Most...

Én már semmit nem értek. Most akkor a halvány csík terhesség, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják, hogy hamis pozitív eredményt kaptak.Már hármat teszteltem. Van két halvány csíkos, meg egy még halványabb de nem jött meg, pedig vetélés után 28 naposak lettek a ciklusaim. Hétfőn lett volna esedékes, de azóta semmi, csak néha olyan érzés, mintha meg akarna jönni kicsit görcsöl. Szédülök, érzékeny a mellem, hányingerem pedig az előző terhességem alatt sem volt.
2008. júl. 3. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szeritnem csinálj még 1 teszet a reggeli vizeletből és utána irány a doki. Szeritnem babás vagy.

Amúgy úgy hallottam, h nem minden teerhesség egyforma.

2008. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A terhesség első jeleinek egyike a menstruáció elmaradása. Ha több teszt is (halványasn) kimutatta a terhességet, akkor szerintem babát vársz. Esteleg annyit tudok tanácsolni, hogy beszélj az orvosoddal. Biztosat csak ő tud mondani!
2008. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En az elso terhessegemnel csak aluszekony voltam, mas semmi. A 2-iknal mar 4 hetesen mindig hanytam, fajt a mellem,a derekam, minden bajom volt. Most a 3-nal nem feszul a mellem, csak neheznek erzem oket, es kemeny a hasam alja,elegge feszul. De nem vagyok se faradekony,nem emelygek, csak 3x elviselhetetlenebb vagyok mint mensi elott. Az idedeim neha a plafonon...Szoval ahany terhesseg, annyi fajta jelek,tunetek. Soha nem egyforma, de megis megerzed, hogy terhes vagy meg mensi elott!
2008. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, én is ugyanígy voltam, a legutolsó tesztem az pedig abszolut + lett, már dokihoz is kértem időpontot, jövőhéten megyek!
2008. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja es nekem meg negativ is volt a teszt most a 3-nal,pedig mar 7 hetes vagyok es tegnap teszteltem! Szoval, menj dokihoz, mert nagyon ugy nez ki, hogy babas vagy, de csak a doki tudja pontosan megallapitani.
2008. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok. Tegnap, miután + teszteltem bejelentkeztem dokihoz, ma megyek háromkor. Tudom nagyon hülyén hangzik, de én a múltkor is és most is a fogantatás után azt éreztem, hogy terhes vagyok, csak most nagyon ideges vagyok, nehogy csalódjak, vagy baj legyen.
2008. júl. 3. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Nekem is halványan látszott csak a 2. csík. Szurkolok neked!!
2008. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megigérem estére megírom mit mondott az orvos.
2008. júl. 3. 11:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Úgy tűnik két halvány csík az felér egy sötéttel. Azt mondta ez minden bizonnyal baba. :-)
2008. júl. 3. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gratula, hasonló cipőben voltam, már mint a kétellyel. Kedden teszteltem halvány pozítivat, és a menzim már 40 napja késik, és ma reggel megint erős pozítiv, de én csak jövőhéten csütörötkön megyek dokihoz, mert még korrainak tartom. Mit látott a dokid? Mekkorka?Nagyon boldog bababvárását.
2008. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!