Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha halvány a csík, lehet...

Ha halvány a csík, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
5. napja késik a mensim, így gondoltam csinálok egy tesztet. Megcsináltam a Rossmannos Facellet. 1-2 perc után egy nagyon halvány csík volt. Mindenképpen meg fogom csinálni néhány nap múlva is, ha még nem jönne meg, de szerintetek jelenthet ez pozitívat is? vagy próbáljak egy másik tesztet is? ha igen, melyiket?
2010. jún. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív, de a tesztről nem hallottam jókat. Gyógyszertárban kérj 10-es erősségűt, és csináld meg azt, de azért elképzelhető, hogy ott a baba:)
2010. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gravi hcg az nagyon jó.

Nekem már akkor kimutatta a babát amikor az orvos azt mondta hogy nem lát semmit se még csak megvastagodott nyálkahártyát sem,és lám egy hét múlva már látszott a babám.

2 napot elég várnod akkorra már tutira ki fogja mutatni.Ebben a tesztben megbízhatsz.

Írd majd meg az eredményt.

2010. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a halvány csík is jelenthet babát! Azt kell megnézned, hogy szürkés színű-e vagy pirosas, mint a kontollcsík? Ha szürke, akkor szellemcsík, ilyenkor állítólag még fotózni sem lehet. Az hiba. Attól még nem kiárt a terhesség, csak hibás a teszt. A pozitív jellegűnél rózsaszínes, fotózható, valamennyi fényviszony között jól látod. Nagyon szurkolok! Ugye majd írsz, hogy mi a helyzet?
2010. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma megcsináltam Gabriellel, ismét halvány rózsaszín csík lett. Mivel elég rendszertelen a mensim, lehet, hogy terhes vagyok ugyan, de még csak nagyon az elején, ezért halvány, nem? Mindenképp bejelentkezek dokihoz, hátha :-))))
2010. jún. 30. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg még nagyon az elején jársz, emiatt kevés a hormon. Na de ne aggódj! Ez nem baj. Pár nap múlva erősebbek lesznek csíkok!
2010. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!