Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni híg pisiből először...

Délutáni híg pisiből először két csík, majd erős egy csík. Lehet, hogy terhesség?

Figyelt kérdés
Egész nap ásványvizet ittam és elég sokat pisiltem. Késik a menszim, és vettem x-epil tesztet, amit előbb meg is csináltam. Először két csík volt látható, az egyik rögtön el is halványodott, majd eltünt. Lehet, hogy kevés volt még bennem a HCG? Mára nem vártam.
2010. szept. 21. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Fura mert nem szokott eltünni ha már egyszer megjelenik.

A hcg elszinezi a csikot,ha kevés akkor max halványlesz a csík,de nem tűnik el.Csinálj mégegy tesztet lehet hibás volt.

2010. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, reggel fogok is! :) Úgy megörültem, hogy 2 csík, de a végére csak 1 lett..
2010. szept. 21. 17:11
 3/3 anonim válasza:
Álpozitív teszt sokkal ritkábban fordulhat elő, mint álnegatív. Nem írnám, hogy szinte soha nincs álpozitív, de elég kicsi az esély rá, már nem emlékszem a pontos %-ra, mit olvastam. Ha van türelmed, várd meg a reggeli vizeletet, koncentráltabban van jelen a hcg a korai napokban.
2010. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!