Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció sex közben? Megérezté...

Ovuláció sex közben? Megéreztétek és ha igen lett belőle baby?

Figyelt kérdés
Délután kezdődő erős, vesébe kisugárzó petefészek fájdalom, pozitív Lh teszt, este sex és a fájdalmat mintha elvágták volna. Elképzelhető, hogy az orgazmustól megrepedt? Closty,provera kúra)

2013. szept. 9. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem szedtem semmilyen gyógyszert, de nekem volt ilyen, pontosabban a fiam fogant úgy, hogy az aktus előtt egy órával éreztem a szokásos petefészek fájdalmat.Tudom, hogy abból az aktusból lett, mert abban a hónapban előtte végig gumit használtunk, akkor este is akartunk, de a párom kicsit korán ment el.Igazából ettől függetlenül terveztük a babát, csak a következő ciklusban nem pedig abban, ezért volt a gumis szex.
2013. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezek szerint nincs kizárva :) Öt éve várunk rá, de csak két hónapja lehet peteérésem, előtte elvétve volt egyszer-kétszer. Az előzőnél ugyan ezt éreztem, de szerintem azt lekéstük. Akkor is délutántól éreztem és reggelre elmúlt. Most nem mondhatom, hogy nem voltak jókor jó helyen :)
2013. szept. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!