Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van a hüvelyváladék?...

Hogy is van a hüvelyváladék? Milyennek "kell" lenni mensi - ovuláció előtt/után?

Figyelt kérdés

Már annyi mindent olvastam, és összezavarodtam.


Kinek hogy, milyen szokott lenni?


2013. aug. 28. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ovu körül szokott lennei a tojásfehérje állagú nyulós folyás. de ne kötelező sok nőnek nincs is soha, vagy csak néha, nekem van yolan hogy akkro van akmikor nem is volt rendes peteérsem, most volt és mégsem votl szinte semmi nyákom.
2013. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mensi elmúlta után egy nappal kezdődik kb. Ragacsos, sűrű, fehér, aztán ez pár nap alatt egyre nyúlósabb lesz, amíg centikre nem nyújtható, de nekem akkor is megmarad fehéresnek, csak "hígabb". Másnak ilyenkor majdnem átlátszó. Aztán nekem megint egyre sűrűbb és fehérebb lesz, és kevesebb is.

Leginkább törlésnél látszik, de nekem akkor is csak a nyúlós :-)

Mensi előtt nálam teljesen változó, azt hiszem papírforma szerint megszűnik, vagy legalábbis nagyon mérséklődik a mennyisége.

2013. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt nem írtam oda, de a nyúlós nyáknál van a tüszőrepedés, akkor legkönnyebb teherbe esni.
2013. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam most úgy alakult, hogy három napig volt gyengébb folyásom, nyúlós nyák nem volt, viszont ovulációm rá három napra és ez biztos, mert megéreztem nagyon fájt előtte pár órával. Eltelt két nap azóta és most megint eléggé feszít, fáj a petefészkem és kisugároz a derekamba is. Mi lehet ez?
2013. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!