Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step ovulációs teszten...

One step ovulációs teszten mindig megjelenik a második csík, vagy sem? A leírásban ez nincs részletezve.

Figyelt kérdés

3 napja késik, terhességi tesztjeim negatívok. Gondoltam, megnézek egy ovuláiós tesztet is, jóslótesztként. Azon megjelent a második csík, de halványabb volt, mint az első.

Holnap csinálok még egyet, de nem tudom, mindig megjelenik-e rajta a két csík, vagy sem.



2013. szept. 7. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ovulációs tesztek az ovulációt mutatják ki, a terhességi tesztek pedig a terhességet. Minden más csak unatkozó próbálkozók játékai. Ne adj ilyesmire! Tudom, milyen várakozni, ismerem az érzést, de ha a terhességi teszt negatív, akkor az negatív.
2013. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is halvány 2. csíkos volt az ovutesztem menzi előtt , és másnap megjött. :(
2013. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó jóstesztelni!De, ha szeretnél így is akkor azt úgy kell, hogy több nap reggel megcsinálod és akkor lehet, hogy terhes vagy, ha fokozatosan erősödik.De hallottam olyat akinek erősödött mégis megjött.Inkább várj egy pár napot és terhességi tesztet csinálj!
2013. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!