Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszten előfordult már...

X-epil teszten előfordult már valakinél száradási csík?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ez az egyik legmegbízhatóbb teszt.Vezetett már valakit félre?Ha valakinek van bármilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban,annak megköszönném ha megosztaná velem.
2013. szept. 6. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy pár hónappal ezelőtt nagyon sokat késett a mensim,nagyon megörültünk,hogy becsúszott a baba,vettem is egy predictor early tesztet,ami még halvány,de teljesen pozitív lett,aztán utána olvasgattam,és nagyon sokan panaszkodtak rá,és mindenki az x-epil tesztet ajánlotta,hát vettem is 3db-zal volt amin látszódott a száradási csík,volt ami teljesen - lett,hát nekem nem vált be annyira,ha még nem vetted meg,ajánlanám neked maria romed tesztet eddig az mutatta csak teljesen biztosan a negatívot vagy a pingvin patikában valami angyal teszt vagy valami ilyesmi
2013. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Már megcsináltam,eddig mindig teljes hómező volt most ott a csík,de nagyon halvány,ezért érdeklődtem. :)
2013. szept. 6. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj szerintem is egy másik fajtával is. Többször volt száradási csíkos nekem is.
2013. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos most én is csalódtam benne:(

Halvány pozi lett a tesztem, de a mai vérképem alapján egy deka hcg sincs bennem. Eléggé elcsüggedtem :(

2013. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3, különböző hónapban is halvány pozitiv lett, miközben más típusú tesztek végig negatívak voltak.

Mondanom sem kell, egyszer sem volt baba :(

2013. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezek nem jó hírek lányok!Nagyon sajnálom.Azért vettem ilyen tesztet mert annyit áradoztak róla.Én már esküszöm arra is gondoltam hogy direkt így vannak megcsinálva hogy vegyél többet belőle..
2013. szept. 6. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyiken ott a plusz csik pedig mindig megjott es mas tesztel nem volt semmi :( de en mar utalom mindegyik tesztet....
2013. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Netről rendeltem másik fajtát, mert nekem is mindegyiken volt másik csík, aztán mindig megjött :(
2013. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!