Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ultrahang...

Megnéznétek az ultrahang értékeimet? Ovuláció környékén vagyok.

Figyelt kérdés
Ma teszteltem egy totál pozitívat az ovulációs teszttel. El is mentem nődokihoz ultrahangra. Egyetlenegy tüszőm érik, ami 20 mm-es, és a doki szerint órákon belül meg fog repedni. A méhnyálkahártyám vastagsága 13 mm. Nem vastag ez egy kicsit?? Ilyenkor nem kellene még vékonyabbnak lennie? A doki nem mondott semmit, én meg elfelejtettem rákérdezni. Szerintetek??

2013. aug. 30. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadik napon vagy?? Egy hajszállal lehet vastagabb, mint a szokásos, de szerintem még nem gáz.


A tüszőre miből gondolta, hogy megreped???? A 20 mm még nem feltétlen akkora. Nekem a múltkor 30-ig nőtt.

2013. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
11. napon vagyok, de 25-26 naposak a ciklusaim. tehát elvileg most van ovum. Szerintem a repedést abból gondolta, hogy mondtam neki az LH tesztet. A tesztcsík kétszer erősebb volt a kontroll csíknál. A 30 mm spontán vagy gyógyszerrel volt? A múltkori méhnyálkahártya vastagságom 17 mm volt ovu után 3 nappal. És arra sem mondta, hogy gáz, hanem azt, hogy jó jel...
2013. aug. 30. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vastag! Örülj neki! Nagyobb az esélye, hogy megtapadjon a baba!
2013. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 30. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jók ezek az eredmények. De az igaz, hogy ha túl vastag az sem jó, mert abba sem tud beágyazódni.
2013. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!