Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 11 nappal lehet...

Ovuláció után 11 nappal lehet már pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
Szülinapi ajándék lenne :)
2013. szept. 1. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

igen lehet, van itt aki már a 9.dpo-n is pozit tesztel, 11 nappal ovu után szerintem esélyes. majd írj mi lett :)

képet is kérünk szépen :)!!

2013. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet de ha negativ se keseredj el, nekem 14dik napon is negativ volt, 16dikon eros pozitiv
2013. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem sajnos negatívnak tűnik:

[link]

2013. szept. 1. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:

élőben látsz valamit? van színe?

ezen a képen így nem látok 2.csíkot sajna. de ez még nem jelenti azt hogy 2-3 nap múlva nem lesz erős pozi, nem?

2013. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom, nem merek semmit mondani. Ez egy másik kép.

2013. szept. 1. 16:03
 6/7 A kérdező kommentje:
2013. szept. 1. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ezt szánd ajándéknak.:( Még negatívnak tűnik, de még simán lehet pár nap múlva pozi.:)

Nekem pl., x-epil tesztek voltak sorra szellemcsíkosak, képen is látszotta a második halvány csík, és csalódtam utána. Még nehogy beleéld magad. Viszont pár nap múlva remélem, megjelenik a második vonalka is szépen, és utó-szülinapi ajándéknak szupi lesz!:)

2013. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!