Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nemvárt előtt...

3 nappal a nemvárt előtt létezhet?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem x-epil tesztel,de még van 3 napom a nemvártig.tuneteim nincsenek,bár tegnap gyanús volt,hogy többször elaludtam,pedig nem szoktam nap közben...később is csináltam tesztet most délelőtt de az még halványabb lett alig lehet meglátni de ott van.első kettő kép reggeli első vizelet második kép az napközbeni de még délelőtti.Örülhetek szerintetek?

[link]


[link]


[link]



2013. aug. 11. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szep eros lesz par nap mulva!! ;-)
2013. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem irtal a kerdesemhez. Gratula ez pozi! Az en vizeletsugaradomon kb . Olyan a csik,mint neked az utolso kepen. Van rajt vmi atlatszo fedo es emiatt lehetetlen teloval lefenykepezni.akkor egyutt izgulunk :)
2013. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt és napról napra erősebb.holnap reggel is csinálj egyet...szurkolok!:)
2013. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Holnap reggel megint tesztelek,remélem erősödni fog.Ez volt a 13. hónap...

Kedves második válaszoló!Igen izguljunk együtt.Azért ha tudsz tegyél fel képet!holnap reggel ha csinálsz,feltétlen írd meg mi lett!!!

2013. aug. 11. 12:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Holnap csak napkozben tudok csinalni,mert vennem kell tesztet. Hatha fotozhato lesz..addig nem elem bele magam! A gorbem eleg biztato.
2013. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez jó, gyűlik a sok tesztelő :)

Én kedden tervezem, ha addig nem jön meg :)

Hajrá Csajok!

2013. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[URL] [link]


hat egy ilyen bena kepet tudtam kesziteni. Nagyon rossz a telom fenykepezoje :( eloben jobban visszaadja. Szurkolok akkor mostmar 3an vagyunk :)

2013. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én látom rajta!!Nagyon szurkolok mindenkinek!!!
2013. aug. 11. 13:23
 9/16 anonim ***** válasza:
:) koszi! Holnap minnel hamarabb probalok teszthez jutni.
2013. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szepnek szep es pozitiv, de teljesen felesleges volt tesztelned, előző honapban en is igy jartam mensi elott két nappal ennelnsokkal erosebb csik, aztan masnap is, majd mensi elotti nap halványabb és másnap este megjott..... sajnos van ilyen azt mondta dokim, de minden rendben velem, orulj de ovatosqn nehogy csalodj. kivanom a legjobbat.
2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!