Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nemvárt előtt...

3 nappal a nemvárt előtt létezhet?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem x-epil tesztel,de még van 3 napom a nemvártig.tuneteim nincsenek,bár tegnap gyanús volt,hogy többször elaludtam,pedig nem szoktam nap közben...később is csináltam tesztet most délelőtt de az még halványabb lett alig lehet meglátni de ott van.első kettő kép reggeli első vizelet második kép az napközbeni de még délelőtti.Örülhetek szerintetek?

[link]


[link]


[link]



2013. aug. 11. 11:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja-ja!Igazad van utolsó,de reméljük a legjobbakat!Eddig akár hányszor teszteltem negatívot sosem volt baba,pedig a több mint 8 év alatt csináltam párat. Abból kétszer volt pozi :) egyikem 7,5 éves másikom 4,5 éves :) Remélem ebből a poziból is bébi lesz!
2013. aug. 11. 15:03
 12/16 anonim ***** válasza:
utolso vagyok:igen bizzunk a legjobbakban, de ovatosan :)
2013. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Létezhet! Ez +++++ :D
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Drukk!! Nekem 20-án kéne megjönnie idáig 2 tesztet lőttem el de semmi. Rem holnap jobban látjuk majd azt a csíkot :)
2013. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenki eltűnt.:) Mi lett veletek?
2013. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia!

24 hetes kismami vagyok,kislányt várunk :)

2014. jan. 4. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!