Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napot késik, hihetek a...

6 napot késik, hihetek a tesztnek?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon halvány pozítiv lett, szokott tévedni? A hasszurka meddig érezhető, és a poci mikkor kezd el nőni?
2008. júl. 1. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok!

hihetsz a tesztnek, a halvány csík is csík, mert az csak a hcg-t jelzi,lehet még kicsit alacsony, de ha két nap múlva ismételsz akkor már erősebb lesz!

Jelentkezz be dokihoz!

2008. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ha két csik van akkor pozitiv még ha csak halványan látszódik is. Nekem 6 hetesen már akkora hasam volt mintha három hónapos lettem volna. De ez csak a felfuvodástól volt.
2008. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tesztelj egy jó pár nap múlva megint ha nem jön meg, mondjuk egy hét múlva. ha akkor pozitívat muta akkor terhes vagy.

most közel 2 hetes terhes lehetsz így kb 4-5 hét múlva menj dokihoz, mert akkor már látni fogja és már szívhang is lehet.

a hasad jobb esetben 3 hónapos korod körül kezd el nöni, de ez alkat függö. ismerek olyan 6 hónapost akinek nem is látszik semmi, míg a sogornöm már 6 hónaposan akkor vaol mintha szülne. egyik helyen sem lett nagy vagy kis baba. mindenhol 3,5 körül lett a baba súlya.

2008. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!!

Teljesen egyén függő, hogy mikor kezd el látszani a pocakod.

Ha most vagy kb.5 hetes terhes, hát nem tudom...

Nekem a 12.héten már átadták a helyet a villamoson.

Ne tudd meg, hogy virult a fejem!!! :))))

2008. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gratulciót, még fel sem fogtam, és nem hiszem el, hogy babát várok. Kicsit félek, hogy nem fog megmaradni. Csinálok azért még teszet jövőhéten is, és majd akkor bejelentkezek a dokihoz, mert szerinte még nagyon az elején vagyok, így nem biztos, hogy látná.
2008. júl. 1. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetsz a tesztnek, ahogyan azt már előttem is elmondták néhányan és két-három hét múlva jelentkezz be orvoshoz. Egyébként nagy valószínűséggel már egy hét múlva is látna a doki valamit, mert a terhesség korát az utolsó mensi első napjától számolják, tehát ha neked 28 napos a ciklusod, akkor a terhességed már négy hetes és hat napos, mondhatni öt hetes, annak ellenére, hogy a megtermékenyítés nagy valószínűleg csak három hete történt meg.

A hasszurka ügyben nem tudok nyilatkozni, nekem mai napig előfordul és 19 hetes vagyok.

A pocak pedig valóban hamar elkezdhet nőni, ahogyan az előttem szólóak mondták, de az az igazság, hogy ha eredetileg nem volt már pocakod, az anyagcseréd nem lassul le és nem puffadsz fel, akkor nagy eséllyel 16 hetes korodig szinte nem is fog látszódni, ugyanis a méh 12 hetes korig a szeméremcsont mögött van, ezután kezd el felfelé "terjeszkedni", majd pedig kifelé. Tehát amit előttem mondtak, hogy három hónaposan már helyet adnak át, az nagyon jól eső érzés lehet, de egy ilyen jellegű terhességet egy kiadósabb szorulással illetve nagyobb mennyiségű étel elfogyasztásával nem terhesen is elő lehet idézni... :-)

De ne aggódj, ha egyszer már elkezd látszani, akkor azután hétről-hétre nőni fog, én 16 hetes voltam, amikor már kényelmetlen volt a naci, három hét alatt pedig annyit nőtt, hogy már-már azt hiszem, hogy káprázik a szemem.

2008. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula babát vársz!
2008. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítás, reménykedem, hogy minden rendben lesz.
2008. júl. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!