Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napot késik. Ezt már mutatni...

5 napot késik. Ezt már mutatnia kellene egy 10-es tesztnek ugye?

Figyelt kérdés
Vasárnapra vártam. Ma reggel teszteltem, azt hiszem nem látok semmit /már nagyon néztem azt a csíkot, kezdek begolyózni/. Neten vásárol no name teszt volt. Töltök képet hamarosan. Véleményetek?
2010. okt. 1. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy még mutatja a teszt (mert ez mindenkinél eltérő, hogy mikor mutatja ki), ha negatív, akkor pár nap múlva reggeli első vizelettel ismételd meg egy másik fajta teszttel!
2010. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem gyógyszertárba veszel tesztet?az megbízható lenne.

ismételd meg egy "normálissal" szerintem.

2010. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugyanezt használtam az 1. terhességemnél és azóta is, nagyon megbízható. Olcsó, 10 db kerül annyiba, mint 1 db a gyógyszertárban.

Mindenesetre veszek egy másikat, de milyet. A reggeli pisit újra tudom vele tesztelni, elteltettem, én is gondoltam rá, hogy veszek egy másikat.

2010. okt. 1. 12:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Most számoltam ki, a 35. napon vagyok!
2010. okt. 1. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz egy másik teszttel. Bár, ki kellett volna mutatnia már... Azért remélem, meg lesz a második csík:)
2010. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de én most még nem bánnám, ha nem lenne... Várni akartunk még.
2010. okt. 1. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha késői peteérésed volt, akkor nem biztos hogy még mutatja a teszt. Nekem a 21. napon volt peteérésem, és a 35.-en teszteltem pozitívat (szintén egy noném olcsó teszttel). Bár lehet, hogy ha pár nappal azelőtt csinálom, már akkor is pozitív lett volna, ezt nem tudom..
2010. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!