Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat óta késik, ma medi...

Szombat óta késik, ma medi labbal halványan de van 2. csík. Minden hónapban késett eddig. Hihetek ennek a tesztnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2009. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és nem az első vizeletből,hanem legalább a 3.-ból
2009. júl. 8. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
pláne:) nagyon gratulálok neked:) baba van:)
2009. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Végre egy kismami, aki nem tesztelget korán és nem a tüneteket várja, hanem a tényekre támaszkodik! Mert a + teszt a legbiztosabb tünet!
2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazad van. De a gyanújelek a adnak reményt nekik, főleg, ha már régóta próbálkoznak. Én megértem ezt is.
2009. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia!nekem is medi-lab teszt mutatta ki mikor terhes lettem:)de vigyázz!ha holnap.holnap után megjön esetleg,akkor sanja nem vagy az!(rá van irva a tájékoztatójára)de gratula nagyon!!!
2009. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne higyj ennek a tesztnek, mert egy kalap ..... elmondok egy sztorit. kiváncsiságból tegnap (12 ciklusnap) csináltam egy ilyen tesztet. és full pozitív lett, holott még pém sem volt, és kismami sem vagyok. vegyél másikat.
2009. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A medilab tényleg nem valami jó teszt. Sok áll pozitívat ad.

Csinálj egy másfajta tesztet. De 99% hogy pozitív lesz az is. Gratula neked!

2009. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az mutata ki az első babámnál!De azért másnap csináltam egy Gabrielt,azon is volt 2 csik de az nagyon halvány volt!
2009. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bízom benne,bár hinni,csak akkor ha orvos mondja.egyébként tünet csak annyi,hogy az alhasamnálnyom,vagy szúr,nemtom pontosan,meg fehér folyásom van.
2009. júl. 8. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!