Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyi idő után jött...

Nektek mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Most elvagyok keseredve kicsit... Pedig nemrég kezdtünk csak próbálkozni. Világvége hangulatom van kb....

Sokat vártatok a babára?



2013. aug. 20. 20:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
2009januar vvégénabba hagytam a fogamzásgátló szedeset 8ev után aprilisban teherbe estem! :-) 2dikkal 1alkalommal nem védekeztünk es azonnal baba lett! Dupla ajándék születésnapomon lettem terhes február 14en fényképpel a kezemben jöttem ki..... :-D Sok sikert!
2013. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Gratulálok Mindenkinek:)


Jó olvasni ezeket a történeteket és köszönöm azt is, hogy erőt adtok. A mai napom nagyon elromlott emiatt... de majd remélem a következő hónap örömet fog hozni Nekem is.


Köszönöm NEKTEK

2013. aug. 20. 21:39
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 15 hónapja nem jön és nincs káros szenvedélyünk, nagyon akarjuk, nem görcsölünk, utazgattunk is, történtek dolgok, amik elterelték a figyelmem, mert időközben elvesztettem a munkám, de elkezdtem egy tanfolyamot, szedek vitaminokat, megtörtént a kivizsgálás, minden, de minden oké. szóval én már tényleg mindent betartok, amiket mások tanácsolnak, legyen az bármilyen hajmeresztő butaság is, mégse jön össze. Na erre varrjatok gombot.
2013. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 gabszem ***** válasza:
4 hónap kellett, most 1,5 éves
2013. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6 honap utan. 21 es 24 evesek vagyunk. Teljesen egeszsegesek megis varatott magara a draga. Mar cask 7 hetet kell varnunk ra es a kezunkben tarthatjuk a mi kisfiunkat :)
2013. aug. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

4. hónapban. Hamarosan 1 éves lesz :)

Ne görcsölj, mikor nem számítasz rá, akkor fogsz pozitívat tesztelni. Nekem úgy volt. :)

2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen igyekszem nem görcsölni, csak ilyenkor annyira elmegy az életkedvem is:(


13-as az nagyon nem jó:( Sajnálom! De reméljük hamarosan ott is megfogan az a babóca:)

2013. aug. 21. 12:46
 18/23 anonim ***** válasza:

15os vagyok. Bar en tudom jol, hogy ha vki azt meri mondani "ne gorcsolj" legszivesebben megfojtanam az illetot... mert hat hogy lehet ne nem "gorcsolni" egyfolytaban erre gondolni ha egyszer nagyon szeretnem, nem de?! Viszont igy utolag azt mondom igaza volt annak aki ezt mondta.

6 honapbol 3 ugy telt, hogy mertem a homet ittam a gyogyteakat, szedtem a vitaminokat meg peterest figyelo minimikroszkopot is vettem... tenyleg mindent bevetettem es semmi. A decemberi mensim kesett tobb mint 12 napot de a teszt csak nem akart pozitiv lenni. Januarban is vezettem a hom, mikor egyertelmuen lattam, hogy se a 14. napon nincs peteresem vezettem meg a 21. napig gondoltam lehet megint hosszabb a ciklusom mint elozo honapban, de meg akkor sem volt igy "feladtam" aztan nagy meglepetesemre februarban mikor mar ismet 42 napja semmi teszteltem... es pozitiv volt a tesztem :D :D

2013. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Első gyerek 3 év után jött össze orvosi segítséggel, a második útban van egy év próbálkozás után. Nagyon nehéz nem rágörcsölni, de most legutóbb azt mondtam magamnak, ha egy éven belül nem jön össze, akkor orvoshoz fordulok újra. Azt hogy ne görcsöljek rá, csak úgy tudtam (nagyjából) elérni, hogy bő határidőt szabtam magamnak, és nem törtem össze (nagyon) minden hónapban, hiszen még az egy éven belül voltam. Ne adjátok fel, és amíg nem jön össze, élvezzétek egymás társaságát, lazítsatok, amikor csak tudtok, foglaljátok el magatokat, hogy ne legyen időtök sokat agyalni rajta. Sok sikert hozzá, remélem mihamarabb sikerülni fog!
2013. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
15-ös gratulálok :) Ez szép sztori, igyekszem én sem görcsölni, csak nem egyszerű...
2013. aug. 21. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!