Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első baba 9 hónapra...

Ha az első baba 9 hónapra jött össze, akkor valószínű a második is csak sokára fog? VOlt valaki akinek a 2. jött össze nehezen? Leírnátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 08:25
 1/7 gabszem ***** válasza:
Anyukáméknál, a bátyám első próbálkozásra jött össze én meg több mint 1,5 év alatt
2013. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első spontán összejött fél év alatt (nálam ez a 3. mensest jelenti), a második meg csak gyógyszeres stimulálással sikerült. Mivel már tudtuk, hogy nincs peteérésem, így nem vártunk vele sokat, 3-4 hónap után mentünk gyógyszerért. (Az hozzá tartozik a történethez, hogy a két gyerek között volt már kb egy éves próbálkozásunk, ami sikertelen volt)
2013. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem a kislányom első próbálkozásra jött össze. Kis fiamra várni kellett majdnem 4 hónapot már azt hittem van valami baj velem .


6 éves kislány anyukája és 33+4 hkm :)

2013. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9 hónap nem sok! De amúgy nem függ össze.
2013. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

És honnan tudtad hogy nincs peteérésed? Voltál már korábban kivizsgálásom?

És csak kéthavonta menstruáltál?

2013. júl. 18. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy kisfiunk, 16 hós,a 2.hónapban összejött, a 2 baba nem akar "fejlődni"..

Megtörténik a megtermékenyülés, be is ágyazódik, csak azután nem fejlődik tovább, fél év alatt már másodjára van ez.

Ja, és bíztató, hogy az orvosok nem is vizsgálnak semmit, csak találgatnak, se egy vérvétel, semmi. Azt sem tudom kihez fordulhatnék....

2013. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen, kb 45-60 napos ciklusaim voltak, de volt, hogy hosszabb idő is kimaradt. Voltam vizsgálaton, hormonok se voltak rendben, így már tudtuk, hogy nem érdemes sokat várni. Kaptam gyógyszert és első hónapban összejött a baba.

2013. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!