Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt mellfájdalom az...

Kinek volt mellfájdalom az első babatünet? Mikor teszteltél?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem! Konkrétan úgy éreztem leszakad, eGésznéjjel felvoltam, nem bîrtam oldalra fordulni annyira fájt! És nem is vagyok nagy mellű! Nappal meg helyt kellett állnom, mert vendégeink voltak, és vittük őket túrázni! Azt hittem késik ( bár sosem szokott) ennek ellenére teszteltem, rendre negatÎvat! A fél fizum elment a kÜlönböző tesztekre, hátha egyik másik érzékenyebb! Végső megOldás az orvos volt, ott derült ki hogy 8 hetes vagyok! :-)
2013. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is, de ezt csak utólag tudtam meg :) Azt hittem, menstruációs tünet, de aztán a pozitív tesztem "megmagyarázta" az eddig nem tapasztalt mértékű mellfeszülés okát :)
2013. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 napja fáj a mellem, első éjszaka fel is ébredtem, mivel a karom is majd leszakad. Menzesz előtt nem szokott fájni, de még nem merek tesztelni, mivel a legutolsó ciklusom 37 napos volt, teljesen felborult, hogy féléve abbahagytam a gyógyszert. Ma vagyok a 25. napon.
2013. júl. 17. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyugi en tegnap megmondtam tuti az vagy :)))))
2013. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, a költözés közepében nem is árt nyugodtnak maradni :P
2013. júl. 17. 11:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem a mellbimbóm fájt nagyon, a mellfájdalom később jött, mint a pozi teszt - 27. ciklusnapon.

23+6 hkm

2013. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a mellbimbóm fájt mint az előző válaszolónak, és én innen tudtam, hogy van valami, mert mielőtt megjön fáj az egész mellem. Vasárnap teszteltem, 34. cn-on. Megy a drukk :-D
2013. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A gyors válaszokat is.
2013. júl. 17. 13:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy kérdezem, első vagyok! Várod a babát, tervbe volt véve? Mert akkor mindenképpen îrd meg az eredményt, hátha ismeretlenül is, de veled örülhetünk! :-)
2013. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Vártuk, április óta vagyunk rajta. Az ovut eddig is éreztem, de mellfájdalmam sose volt még, remélem, most sikerült. Megírom majd az eredményt! :)
2013. júl. 17. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!