Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit kell szednem, de jok...

Clostit kell szednem, de jok a hormonjaim, azért nem lesz bajom? Kinek milyen mellékhatása volt?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem esem teherbe,clostit kell szednem a menses 5ödik napjátol 5napig.Holnap kezdem,ezt a gyogyszert nem akkor adják ha rosszak a hormonok?Nekem azok jok.Nem lehet bajom?Köszi
2009. okt. 28. 14:20
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Már mindent probáltam,sajna semmi nem vált be..Már sajna másfél éve semmi...felölem lehetnek ikrek csak sikerülne már!Ezért szeretném ha sikerülne a clostival.Aranyos vagy,kösz a sok jo válaszaid,irhatsz még nyugodtan,ird meg hogy te hol tartasz és miket probáltál..érdekelne..és sok sikert!:) most mennem kell..majd válaszolok
2009. okt. 28. 15:38
 22/32 anonim ***** válasza:
Én ott tarok hogy 21 hetes terhes vagyok. Elötte 1-másfél évig próbálkoztunk de nem véresen komolyan ebből a 8 hónap aktív próbálkozás után (minden szeretkezésből gyertyaállás 10 percre, közben két hetente vettem tesztet mert már annyira két csíkot akartam látni)Aztán mentem dokihoz Ő azt mondta mérjem a hőmet és 3 havi diagrammal menjek hozzá vissza. Oké mértem minden reggel rögtön ébredés után, lelkiismeretesen közben voltam vérvételen és ezzel a két eredménnyel ( a vérvételi és a diagrammomal baktattam vissza hozzá szépen a/4 es lapra kiírva behúzva menzesz beírva szeretkezés be ikszelve stb...) A vérvétel szerint Női hormonjaimmal volt a gond amit fel kellett erősíteni (ezt írtam neked amikor hasonlítottunk) Írta a clostit három dobozzal és bevettem 5 szemet. Első szem után a menzeszem elmúlt holott 7-8 naposak voltak, És az ötödik szem után már írtam a mellfeszülést mellékhatásnak, görcsölt a hasam és hányingerem is volt ez max rá 1 héten belül. Az ötödik terhességi hetemig még negatívat is teszteltem de már tudtam hogy itt baba lesz. Utolsó két teszt között nekem 3 nap volt az első negatív a második már kőkemény pozitív. Elmentem dokimhoz a pozi teszttel cisztás vagyok menjek lézeres műtétre 2 hét múlva én néztem hülyén hogy pozi tesztem van Ő erre annyit mondott hogy befolyásolhatja a tesztet. Szidtam a clostit mint az állat mert ez is a mellékhatások között van hogy cisztát okozhat. Sírtam kibuktam stb... Műtét elött már olyan terhességi tüneteim voltak hogy nem mentem lézereztetni. Mentem egy másik dokihoz elmondtam neki hogy mi a helyzet a pozi teszt mint mondott a dokim stb... Hüvelyi ultrahangon láttunk pulzáló embriót(!) párom is bent volt mert egyedül nem akartam a rossz hírt hallani hogy tényleg ciszta esetleg És nem az volt!!! 7 hetes és 5 napos terhes voltam és a dokim szó nélkül küldött volna lézereztetni (mondjuk ott talán lett volna valaki akinek feltünik :) ) Azzal a dokival aki "teherbe ejtett" (így viccesen) azóta sem találkoztam mert felidegesített megharagított nagyon. Most a bajcsi kórházban választottam dokit magamnak. Sok sikert Neked! Holnap vissza nézek Én is ide :)
2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Hát akkor gratulálok neked,megérdemelted már.Ha olyan jok az eredményeim ahogy irod,akkor miért nem esem már teherbe másfél éve??Remélem nálam nem okoz majd cisztát a closti.Én is hőméröztem fél évig,akkor 28naposak voltamk a ciklusaim ezért a 14-edik napomon volt pém,Lh teszteltem is,a 14-edik napomon mindig pozitiv volt de sajna még mindig semmi:(((Vettek kenetet 2honapja és kiderült hogy két baktérium van bennem meg Candida gombám,pedig nem volt tünetem csak egy kis folyás.Ezt most reméletöleg kikezeltük,egy honapig nem probálkoztunk.Remélem hogy csak ezek a bacik meg gomba miatt nem sikerült,és most már remélem télleg összejön.Gyertyaállás is megvolt sokáig,reggelig ki sem szállok soha az ágybol,párnát magamalá teszem hogy nehogy kifolyon...Akkor szerinted neked a Closti segitet??Dehát biztos rendbetette a hormonjaidat és azért.
2009. okt. 29. 10:30
 24/32 A kérdező kommentje:
És az nem baj hogyha holnap a closti mellett be kell vennem egy másik gyogyszert is??Fluconer a neve a bacikra kaptam,heti 1et kell bevenni és holnap veszem be az utolsot.Köszi
2009. okt. 29. 10:53
 25/32 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nem baj ha egyszerre veszed be!


Nekem tuti az segített egy kicsit erős gyógyszer és megdobta a szervezetemet! Pároddal minden rendben vizsgálták már Őt is? Kettőtöket néztek "össze"? Nagybáttyám és élettársa is rendben van de kettejüknek együtt nem akart összejönni! Csak lombikkal! A candida az befolyásolhat ha jól tudom! Legalábbis anno ofőmnek volt és azért nem esett teherbe állítólag.

2009. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

A második Oldal a lényeg!

A párja sem volt rendben de a closti megdobta a csajszit és babás már itt is biztató a gyógyszer hatása! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Neki is jók a hormonjai!!!
2009. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ezt is nézdd meg itt a válaszoló írt érdekeset a peteérésről!

2009. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
2009. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Köszi a sok hasznos infot,majd irok hogy mi lett!Szia

De te is irhatsz nyugodtan,nagyon érdekel a téma..

2009. okt. 30. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!