Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit kell szednem, de jok...

Clostit kell szednem, de jok a hormonjaim, azért nem lesz bajom? Kinek milyen mellékhatása volt?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem esem teherbe,clostit kell szednem a menses 5ödik napjátol 5napig.Holnap kezdem,ezt a gyogyszert nem akkor adják ha rosszak a hormonok?Nekem azok jok.Nem lehet bajom?Köszi
2009. okt. 28. 14:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

meg persze még az enyém is meg van.

Összehasonlítom legalább

2009. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ez pé elött van vagy után?
2009. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
A 24-edik napomon volt a vérvétel,hát akkor gondolom pé után.Nem?Vagy te mit látsz?
2009. okt. 28. 15:05
 14/32 anonim ***** válasza:

Tiéd az első eredmény enyém ami zárójelben van nekem kettőt néztek pé elött és alatt körülbelül. Emelkedni kell neki ahogty lesz a pé.



Lh 7,8 ( 8,46 és 13,37 ez nekem jó volt pé alatt)


Fsh 5,9 (7,29 és 5,42 pont hogy belefért ez nem tom mi)


Progeszteron 60,8 (pé elött nem volt abszolút és alatt meg csak 10,00 ez a hormon felel a peteérésért Neked ez nagyon jó mert az értékek a teszten nálam 24,71- 86,81 ig jók Te ebben bőven benne vagy!)


Ösztradiol 634 (0,233 ez jó ovuláció idején 0,345-1,864 ig ez a női nemi hormon ugye nekem ez is kevés volt. Erre a kettőre kaptam a clostyt és így nekem jó is volt!)


Testosteron 1,34 (nekem nem néztek)


Prolactin 17,41 (26,83 jó 3,24-29,12 között mind ketten benne voltunk)


Dehidroepiandroszteronszulfát 4,66



Nekem még volt Cortisol 684,4 pé elött 649,2 pé alatt ez jó 47,0-1060,0 ig


Neked jók teljesen az eredmények

2009. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ez pé utánni vagy alatti teszt volt neked is! A ciklust és a peteérést beállítani is jó a closti. A pé alattit úgy értsd hogy körülbelül alatta valahol. első és utolsó 3 napjában valahol...
2009. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszi,rendes vagy nagyon.Akkor szerinted nekem a Closti nem is fog segiteni egyáltalán??Mivel hogy jok a hormonjaim.Pedig nagyon bizok benne!
2009. okt. 28. 15:25
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan,csak azt hogy a ciklusom 24-edik napján nézék a hormonokat és pé meg a 14-edik nap körül van,szerintem már pé után voltam,de késik a mensim mindig pár napot.
2009. okt. 28. 15:27
 18/32 A kérdező kommentje:
Ha pé után voltam akkor ahoz képest meg rosszak a hormoneredményeim?Én már csak a Clostiban bizok.
2009. okt. 28. 15:29
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy segíteni fog-e Én bízok benne! Felerősíti a peteérést nálad is mindenféleképpen. De a beteg tájékoztatón ott van hogy előfordulhat ikres terhesség is (növeli az esélyét vagy hogy írja) mert több sejtet érlel be egyszerre és amennyi megtermékenyül annyiszor kétpetéjű ikrek várhatók. Most ha Neked jön két sejt akkor már két babád van ha abból az egyik osztódik akkor három, vagy ha mindkettő osztódik akkor esetleg négy gyerek várható! Na én ezért stresszeltem hogy ez ne forduljon elő mert akkor Én nem tartottam volna meg mert annyit már nem bírnánk felnevelni sehogy! Egy sikerüljön Neked is vagy kettő egyszerre elég annyi is. Van olyan akinek csak a 3 hónapban állítottam be a peteérést rendszeresre. Gyertyaállásban szoktál lenni? Nagyobb az esély így ismételten mert nem tud rossz irányba folyni ( mármintkifelé).
2009. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én hőmérőztem mellette én mindig tudtam hogy mikor van pém. ha 28 napos a ciklusod akkor abból veszel le 14 napot ha 32 akkor abból 14-et, ha 40napos vagy késöbbi akkor abból 14 napot és úgy kapod meg a pé napját de hőmérővel tudod csak tutira megállapítani. Neked 5 napot késik akkor 33 napos a ciklusod és abból 14 az menzesz elsőnapjától a tizenkilencedikre kezdődik a hőemelkedés vagyis peteérés nálad! Abszolút nem rosszak az eredmények. Sőt! Teljesen jó. Max Te tényleg ikres leszel ha ez a gyógyszer segít.
2009. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!