Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan mellékhatása vagy...

Utrogestan mellékhatása vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés
Tegnap egész délután szurkált a petefészkem és a hasam alja.Úgy mint amikor a tüszőrepesztőt kaptam.Hétfőn volt az embrio transzferem.Ez beágyazódás vagy mellékhatás a kúpnak.Mert a tájékoztatón nincs ilyen jellegű mellékhatás.Van valakinek tapasztalata ezügyben?
2011. aug. 12. 14:24
 1/7 Manka68 ***** válasza:
Az utronak az a fő hatása, hogy vastagítja a nyálkahártyát. Ez járhat puffadtságérzéssel, kis szurkálással. Nekem minden ciklus második felében van, akár szedek utrot, akár nem. Teljesen normális dolog. Nem mindenki, és nem mindig érzi, de az biztos, hogy nem probléma. :-) De nem is garancia arra, hogy megtapad a baba.
2011. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A múltkor chrinone gélt használtam.Akkor semmi ilyesmit nem tapasztaltam.Pedig az is ezt a célt szolgálja nem?Azért gondoltam,hogy ezeket a tüneteket a babó okozza.
2011. aug. 12. 16:23
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Az utro egy kicsit erősebb, bár nem sokkal. A hatóanyaguk ugyanaz. :-)

Hány nap van még a tesztig? Drukkolok!!!

2011. aug. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia.11.nap kell menni,ami jövőhét pénteken lesz.Ez is fura,mert máskor a 14.nap kellett.Az meg oké,hogy erőssebb,de azóta nem szúr se a petefészkem se a hasam.Csak néha fájdogál a hasam.Bocsi csak sok lombikos írta,hogy ezt érezte a beágyazódáskor.Tudom semmi sem garancia,de azért nagyon örültem ennek a tünetnek.Veled mi a helyzet?Rólad még nem beszéltünk.
2011. aug. 13. 07:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó.Nem is csak kicsit fájdogál.Mióta írtam,azóta eléggé fáj bal oldalt a hasam alja.De nem olyan szúró jellegűen,mint ahogy a legelső kérdésemben írtam.Ez mind csak a kúptól lenne?
2011. aug. 13. 08:14
 6/7 Manka68 ***** válasza:
Nem tudom, hogy attól van-e, amikor én progipótlást kaptam, ugyanazt éreztem, mint máskor. Nekem is feszülgetett, szurkálgatott, fájdgált a hasam alja. Pedig nem sikerült. Nekem ezek a normál ciklusomhoz tartoznak, elvileg a beágyazódást nem is lehet érezni. Kétszer teszteltem eddig pozit, akkor is ugyanazt éreztem, mint máskor. Ne keress jeleket, majd a teszt és a vérvétel megmondja. Viszont ha eddig nem éreztél ilyet, akkor szerintem azt jelenti nálad, hogy most minden rendben van, és van esélyed rá, hogy sikerül. De ez csak esély, még ne éld bele magad. Ha olyanokat kérdezel meg, akik nem lettek babásak, ugyanannyian fogják leírni ezeket a tüneteket, mint akiknek sikerült. De ne is keseredj el, várakozz, és bízz. :-)
2011. aug. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem adom fel és lehet bután hangzik,de nem keresek tüneteket,inkább csak meglepett amit éreztem.És bár tudom,hogy ez csak beszélgetés nem pedig garancia,de azért talán erő ad ha másnak is ilyen tünetei vannak és terhes lett.Szóval csak egy kis erőt gyűjtök,hogy pozitív legyek.Hosszú idő így itthon egyedül.
2011. aug. 14. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!