Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit kell szednem, de jok...

Clostit kell szednem, de jok a hormonjaim, azért nem lesz bajom? Kinek milyen mellékhatása volt?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem esem teherbe,clostit kell szednem a menses 5ödik napjátol 5napig.Holnap kezdem,ezt a gyogyszert nem akkor adják ha rosszak a hormonok?Nekem azok jok.Nem lehet bajom?Köszi
2009. okt. 28. 14:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Mellékhatása annyi volt hogy 5 napig szedtem Én is és a harmadik szemmel kb. terhes maradtam. :) Akkor adják ha peteérés "gondok" vannak. Össze vissza vagy gyenge vagy nem teljes stb...

2009. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Jahh! Kívánok neked is ilyen mellékhatást.
2009. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Gratulálok.Azt hogy érted hogy a 3-madik szemnél terhes maradtál?Nem a harmadik kuránál?Hányadik naptol szedted?Köszi Amugy nekem 31-34napra jön meg a mensim,a hormonjaim jok.
2009. okt. 28. 14:35
 4/32 anonim ***** válasza:
menzesz ötödik napjától 5 napig kellett nekem is. onnan tudom hogy a ciklus.hun vezettem és minden apróságot beírtam. Mellfájdalom hányinger stb... 6 havi kúrát (3 doboz) kellett kiváltanom és sok volt.
2009. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ja és elötte 1 évig próbálkoztunk és nem jött össze a Baba
2009. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Basszus azt elfelejtettem kérdezni hogy nálad mit mondott a doki miért írta fel? Van aki nagyon szidja ezt a gyógyszert nem isteníteni akartam! Nekem bevált és tényleg nagyon hamar az első pár szem. Peteérés zavaros voltam és ez szerintem kapásból csinált valamit.. Kb az első szemet bevettem és menzesz másnap nem volt. öt szemet ahogy bevettem a harmadiknak lehetett hatása mert rá 2 napra már írtam a mellfeszülést. Azt hittem a gyógyszer cseszett ki velem utánna hányinger de az rá pár napra volt. Mellékhatása Nekem tényleg nem volt de ideje sem volt rá
2009. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszi.5napon át kell szednem,és majd csak ha beszedem az utolso szemet akkortol lehet csak sexelni?Amig a gyogyszert szedem addig nem lehet?Habár még pár napig biztos lesz mensim,holnap kezdem.
2009. okt. 28. 14:56
 8/32 A kérdező kommentje:
Azért irhatta fel mert már másfél éve probálkozunk,meg hüvelyi ultrahangon mondta hogy nem ártana szednem,pedig peteérésem volt régebben,a mensim is késik mindig kb 5napot.De a hormonjaim jok,attol nem lesz bajom ha szedem?Leirom a hormoneredményem megnézed?A 24-edik napon vették le a vért.Mindjárt irom.köszi
2009. okt. 28. 14:59
 9/32 anonim ***** válasza:
Minket ez nem igazán szokott zavarni ha nagyon erős akkor nem vagyunk együtt de közepes vérzésnél már igen például lefürdünk mind a ketten utánna és kész is. Peteérés elött kell csak kb. 2 nap szünet amúgy nekem azt mondta a doki hogy minnél sürübben. De nekem a gyertya állást mondta hogy még csak véletlen se folyon kifelé. Minden szeretkezés után 10 perc párom meg tartott hátulról amikor zsibbadatam. Sok sikert Nektek!
2009. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Lh 7,8

Fsh 5,9

Progeszteron 60,8

Ösztradiol 634

Testosteron 1,34

Prolactin 17,41

Dehidroepiandroszteronszulfát 4,66


Jok a hormonjaim??A 24edik napomon

2009. okt. 28. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!