Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondja már el nekem valaki,...

Mondja már el nekem valaki, hogy miért nem akkor vagytok együtt a párotokkal ha jólesik? Miért kell belőni a "pontos" időt?

Figyelt kérdés
Imádom a párom (nemsokára férjem) és mi mindig akkor voltunk,vagyunk együtt mikor jólesik! 2-3 naponta,szerelemből és szenvedélyesen...és láss csodát elsőre megfogant a babánk,azt sem tudjuk mikor :D igaz,már akartuk :) Miért kell ovulácios tesztekkel szarakodni,hőt mérni?Miért nem lehet egyszerűen csak szeretni egymást? Szerintem egész hónapban együtt kell lenni (normális pároknál) és nemcsak azon a pár napon....Sokaktól hallom (férfi),hogy nekik ez rosszul esik,főleg az,hogy miután megfogant a baba a szex valahogy "eltünik" ..Lehet én vagyok buta,de nem értem...
2013. aug. 16. 11:23
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elsőre sikerült a baba,nagyon boldogok voltunk,aztán elvetéltem.....addig eszembe se jutott ide járni és olvasgatni,h mi h megy.....annyit tudtam az egészről,h peteéréskor lehet teherbe esni és kész,pontosabban többel nem is foglalkoztam. Na most azóta elmúlt 8 hónap és néha úgy érzem,h egy nagyon jó nőgyógyász veszett el bennem :D Kérdező,valszeg akkor én is igy gondolkodtam erről,ah te,fiatalok vagyunk,gondoltam szexelünk és annyi gyerekünk lesz,amennyit cs akarunk. Kivánom,h ne is tudd meg sose,h milyen az,ha nem esel teherbe amikor már annyira vágysz rá,h nem is tudsz mással foglalkozni....és h ne tudd meg azt se soha,h milyen érzés az,mikor minden reggel azt lesed,h ma van e peteérés vagy h egyáltalán volt e???? Jókor voltunk együtt? És igen,jókor,tökéletes volt az időzités....aztán a szomorú valóság....megjött és ez igy hónapokon keresztül. Kicsit nyers a modorod,de erre szokták azt mondani,h ha vmibe nem v jártas,tapasztalt,akkor ne alkoss róla véleményt,legalább is ne olyat,amivel esetleg másokat megbántasz.
2013. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!