Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondja már el nekem valaki,...

Mondja már el nekem valaki, hogy miért nem akkor vagytok együtt a párotokkal ha jólesik? Miért kell belőni a "pontos" időt?

Figyelt kérdés
Imádom a párom (nemsokára férjem) és mi mindig akkor voltunk,vagyunk együtt mikor jólesik! 2-3 naponta,szerelemből és szenvedélyesen...és láss csodát elsőre megfogant a babánk,azt sem tudjuk mikor :D igaz,már akartuk :) Miért kell ovulácios tesztekkel szarakodni,hőt mérni?Miért nem lehet egyszerűen csak szeretni egymást? Szerintem egész hónapban együtt kell lenni (normális pároknál) és nemcsak azon a pár napon....Sokaktól hallom (férfi),hogy nekik ez rosszul esik,főleg az,hogy miután megfogant a baba a szex valahogy "eltünik" ..Lehet én vagyok buta,de nem értem...
2013. aug. 16. 11:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

Édes, drága, sokat még nem élt és nem tapasztalt, rózsaszín felhőcsként csücsülő, burokban élő kérdező!

Örvendj a szerencsédnek, mert bizony ez szerencse, ami veletek történt, semmi más! Még makk egészséges, szenvedélyesen szerető pároknak sem feltétlenül jön össze az első hónapokban.

Hogy én miért vetemedtem ovutesztek alkalmazására? Mert teherbe estem gyorsan, hamarjában, szenvedélyesen imádtam a férjem, nem figyeltem a peteérést, semmit. Aztán 8 hetesen vetéltem. Szerinted? Van még kérdésed?

Nem mindig alakul úgy az élet, ahogy megálmodtad kedves! Aztán amikor történik egy, két, három, száz nagy csalódás, akkor meg verheted a fejedet a falba, hogy hogy tudtál 2013. augusztus 16-án ilyen bunkó kérdést feltenni ismeretleneknek!

Örülj, szíved joga, de másokat ezért ilyen lenézően kezelni... elég gally viselkedés részedről.

2013. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó vagyok!

Azelőtt írtam, hogy észrevettem volna a hozzászólásodat!

Tényleg tök hülye vagy :D Ha nektek sem volt úgymond sima ügy, mert ilyen-olyan gondotok volt, akkor mégis milyen jogalapon fogalmazol meg egy ilyen kérdést? Akkor csak tudnod kéne, hogy ki miért hőmérőzik, meg ovutesztel!!! :D

Istenem, de butácska vagy :)

2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%
csak olvasd vissza a kérdésedet és az alatta lévő magyarázatodat..fennhéjázó, lenéző a stílusod, ezért kaptál ilyen válaszokat és még neked áll feljebb? Itt sok nőnél nagyon az elevenébe tapostál. Te azt hiszed, hogy akik babára vágynak, ők csak a baba miatt bújnak össze és poénból tesztelgetnek, hőmérőznek? Lehet, hogy nem szándékosan írtad így, de légy szíves, ne ítélkezz mások felett, légy boldog, hogy nektek sikerült.
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és kösz, nekem nem kell a méhed! Jól elvagyok a sajátommal is. Ne hidd már azt, hogy te milyen kivételes nőszemély vagy!!!! Semmivel sem vagy különb itt bárkinél!
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha majd 4 éve próbálkoznál drágám,akkor kínodba már az összes népi gyógymódot és mindent kipróbáltál volna.Hála istennek te nem kerültél ebbe a helyzetbe,ne is kerülj,kívánom!De a rosszindulatú,nagyképű,kérdéseddel még azért sikerült rúgni olyanokba akik ezzel a gonddal küzdenek!Gondolkodj és nézz körül mielőtt hülyeségeket kérdezel.És nyilván én sem csak akkor vagyok együtt a férjemmel amikor "akciózni" kell!!!Meg még sokan mások sem!Szerintem mélyen nézz magadba és szégyeld el magad!
2013. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%
Igenis bunkó módon tetted fel az ártatlan kérdésedet! Örülj neki, hogy te nem éled át mindezt. És ezt úgy mondom, hogy még csak pár hónapja próbálkozunk, képzelem, mit éreznek azok a nők, akiknek évek óta nem sikerül, mikor olvassák a provokáló, dicsekvő, bunkó kérdésed!
2013. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Nem támadok. Ez a véleményem--> A kérdésed provokatív, hencegő, intrikus! Nekünk a második hónapban fogant az első babánk, tehát hamar sikerült teherbe esnem. De nővéreméknek 4 évig nem jött össze a baba! Tudod mit élt át? Mennyi vizsgálaton voltak? És hogy mégis, mennyire kitartóaan, reménykedve kezelték a helyzetet? Ha nektek sem sikerült volna mondjuk 1 évig, akkor kiváncsi lennék, te mit gondolnál, tuti jobban odafigyelnél te is arra, hogy kb mikor van peteérésed...Hú, ne haragudj, érzelmi intelligencia, empátia...mondd ez neked valamit? Gondolkozz, mielőtt ennyire primitív kérdést kiírsz!

Kölcsönbe adnád a méhedet?? Húú, hát hidd el, senki nem tartana rát igényt, főleg azok után, hogy körvonalaztad, milyen a gazdája! Úristen, szánalmas, nem tudom ki vagy, de szerintem nagyon éretlen a gondolkodásod. Ha majd tervezitek a második babát, és esetleg nem jönne össze elsőre, másodjára, sőt, sokadjára sem, nem baj, ne csüggedj, gondolj vissza eme kedves, bíztató, kérdésre, amit most kiírtál! Nem kívánom ezt neked, de "halkan" megjegyzem, hogy lehet, jót tenne a személyiségfejlődésednek! Ja, és ez NEM támadás! Vélemény :)

2013. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Mégegyszer bocsánat,nem akartam senkinek a lelkébe taposni..Nagyon hülyen fogalmaztam meg ezt a kérdést! Nekem a pajzsmirigydokim mondta,hogy ne hőmérőzzek,meg ne ovuteszteljek,mert be fogok dilizni és rámehet a kapcsolatom (közeli ismerős egyébként),hanem várjak türelmesen míg lemegy az értékem..17,9es Tsh-val kezdtem ..ma már 150bogyót szedek 22évesen ...Bocsánat,nagyon naiv vagyok és tudatlan főleg ebben a tesztelős kérdésben...Kívánok nektek mielőbbi babásodást és neharagudjatok kérlek!
2013. aug. 16. 12:18
 19/41 anonim ***** válasza:
81%
Ja és kíváncsi vagyok hogy 14 év után is minden nap együtt leszel-e a férjeddel,ha már ezt is nagyképűen kinyilvánítottad,hogy a "normális" párok minden nap együtt vannak...akkor rengeteg nem normális pár van,sztem itt mindenki nem normális!!Kis szánalmas nőszemély vagy!! semmi más
2013. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

17-es válaszoló vagyok!

Legalább bocsánatot tudsz kérni. Köszönjük :) Részemről elfogadva, de légyszi ne írjál már ki ennyire nagy hülyeséget, mert ez tényleg bántóra sikeredett! Tényleg hülyén fogalmaztál :D

2013. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!