Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondja már el nekem valaki,...

Mondja már el nekem valaki, hogy miért nem akkor vagytok együtt a párotokkal ha jólesik? Miért kell belőni a "pontos" időt?

Figyelt kérdés
Imádom a párom (nemsokára férjem) és mi mindig akkor voltunk,vagyunk együtt mikor jólesik! 2-3 naponta,szerelemből és szenvedélyesen...és láss csodát elsőre megfogant a babánk,azt sem tudjuk mikor :D igaz,már akartuk :) Miért kell ovulácios tesztekkel szarakodni,hőt mérni?Miért nem lehet egyszerűen csak szeretni egymást? Szerintem egész hónapban együtt kell lenni (normális pároknál) és nemcsak azon a pár napon....Sokaktól hallom (férfi),hogy nekik ez rosszul esik,főleg az,hogy miután megfogant a baba a szex valahogy "eltünik" ..Lehet én vagyok buta,de nem értem...
2013. aug. 16. 11:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék válaszolni a kérdéseidre:


"Miért kell belőni a "pontos" időt?" - Hogy megfoganjon a baba.


"mi mindig akkor voltunk,vagyunk együtt mikor jólesik"- nekünk mindig jól esik.


"szerelemből és szenvedélyesen"- szerintem ez alap egy házasságban,a többiről a prostik tudnának mesélni.


"láss csodát elsőre megfogant a babánk,azt sem tudjuk mikor"- peteéréskor,ezt próbálja belőni mindenki,csak valakinek évekig tart.


"igaz,már akartuk" - ebben hasonlítunk


"Miért kell ovulácios tesztekkel szarakodni,hőt mérni"- a szerelem mellett nem elhanyagolható a biológia,az ember a kutyakakit is felhasználná,ha tudja,hogy az segítséget adhat és végre anyává válhat.


"Miért nem lehet egyszerűen csak szeretni egymást?"- kizárja egyik a másikat?Nem tudtam.


"Sokaktól hallom (férfi),hogy nekik ez rosszul esik" - amelyik férj évekig vár arra,hogy apa lehessen,az nem hisztizik az ovuteszt miatt,hanem izgatottan várja a feleségével együtt,hogy vajon ebben a hónapban végre van ovuláció és újabb remény a gyerekre.A többi férfiról nem érdemes szót ejteni.


"miután megfogant a baba a szex valahogy "eltünik"- ez általánosítás így nincs miről beszélni.

2013. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
31 :-)
2013. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Én még ugyan nem tervezem a babát és most még én is úgy gondolom, hogy majd ha élesben megy a dolog akkor eszünk együtt, amikor jól esik, és nem számolgatom görcsösen a napokat. De! Itt is sokat olvasom és a környezetemben is van rá példa, hogy hiába a nagy szerelem, meg szenvedély, ha évekig nem jön a baba. Valamiért nagyon át tudom érezni az ilyen nők helyzetét és teljesen megértem, ha egy - két év után kétségbe esnek, mert nem jön össze nekik, amit a világon a legjobban szeretnének, ha én így járnék majd, valószínűleg én is rágörcsölnék, akármennyire imádom a párom. Egyik ismerősömnek 10 év után jött spontán a baba, úgy, hogy előtte több sikertelen beültetésen volt túl. A másik, az valóban fura, ha egyes pároknál a szex csakis a gyerekgyártásra hegyeződik ki, de nem tudhatod mi áll a háttérben. 22L
2013. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem estünk neki csak elég rosszul fogalmazott....zárójelezik,hogy normális pár....mi is azok vagyunk azért mert nem jön a baba...na de mindegy elhagyom a beszélgetést mert semmi értelme ennek....
2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezö! Te el sem tudod kepzelni,hogy mekkora szerencsed van! Lattam a bocsanatkeresedet,ok. Lehet,hogy egyszer-nem kivanom-de majd akarsz egy mäsodik babat,eltelik,4-5 honap,majd 1-2-3 ev...mert van itt olyan akinek egyböl sikerült aztän meg sehogysem vagy csak nagyon nyögvenyelösen. Sajna,ezzel a kerdeseddel itt darazsfeszekbe nyultal,itt majdhogynem csak olyanok vannak akik nem tudnak egyböl teherbeesni,feljövünk ide,olvasgatunk,megprobalunk segiteni. En is imadom a parom es kepzeld,peteeres elött is es utan is 2-3 naponta együttvagyunk mensiig,a parom nagyon böverü.:-D Nekem sem jön össze 1 eve es nagyon tudok annak örülni,hogy van mar 16 ciklus hömerözesem es ebböl nagyonis latom,hogy "csak" 2x nem volt pe-m,ez akar meg normalis is lehet,viszont azt is latom belöle,hogy rövid neha a lutealisom,ami mar azert nem mindegy.Az en parom-neki mar van 2 nagy gyereke-igenis belehuz ha tudja,hogy az ominozus napon vagyunk es nagyon szomoru tud lenni mikor szolok,hogy megjött megint. De mondok meg valamit.Aki hömerözik es nem jön össze a baba 1-2 even belül,az elviheti a dokinak es ö nagyon fog neki örülni,mert sokmindent ki lehet belöle olvasni.

Boldog babavarast Neked!

2013. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 sumergo ***** válasza:
Igen, nagyon buta vagy, mert képtelen vagy belátni, hogy akinek nem jön egyszerűen, mint neked, az mindent szeretne elkövetni, h sikerüljön. Ahelyett, h ilyenen töröd a fejed, adj hálát az jó Istennek, hogy neked nem kellett hosszú évekig szenvedned, és lelkileg gyötrődnöd a gyermekedért. Mert akkor megértenéd, sőt!
2013. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom mondta, hogy ovutesztezzek! Akkor ő is hülye? Mert már 2,5 éve nem jön a baba minden hónapban szétbőgöm magam, amikor megjön és tudom, jövőhéten megint sírni fogok! Hidd el te is szarakodnál ilyesmikkel, ha nem lennél ilyen szerencsés.
2013. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a kérdező kicsit el van tájolva a problémák terén. A pajzsmirigy alulműködés nem éppen a problémák csúcsa. Nekem is van, be kell venni reggel egy tablettát, és visszamegy az értek, ahogy neked is. Ki kell várni, de ennyi.

A gond ott kezdődik, amikor nem ez az egyetlen baj. Nekem pl. ezen kívül nem volt más egészségügyi gondom, a férjem miatt mégis végig kellett csinálnom 3 lombikot, kb 150 tűszúrást, 10 nap kórházat, néhány altatást, stb.

Ennek nincs köze az ovuteszthez, de sajnos vannak sokan, akiknek kicsit több kell annál, minthogy kétnaponta szeressük egymást minden stressz nélkül.

Ha ebbe belegondolsz, akkor máris megkaptad a választ a kérdésedre, és nem háborítasz fel ennyi embert.

2013. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olvastam el azegész kérdést!

De, kb. úgy érzem, hogy neked a kötekedés megy, mivel elvileg a hormonjid az eget bökdösik! Hány hetes vagy?:-) gondolom 15-nél nem több.


Isten adja, hogy a gyermekednek több megértést fogsz mutatni, mint amennyit mist.

Te is jól tudod, hogy miért hőmérőznek stb.....


Képzeld nekem is második hónapban volt, de nem vagyok akkora p*csaparaszt mint Te kedvesem, hogy ütögetem a mellem rá.


Kívánom mindenkinek, hogy mihamarabb sikerüljön a pici.


34hkm

2013. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Én azért használok evu tesztet mert párom külföldön dolgozik,igaz hazajár minden héten 1 napra.Na már most ìgy nehéz minden nap együtt lenni, de még 2-3naponta sem megoldható sajnos:(Azért figyelek oda hogy tudjam mikor esélyes és mikor nem ìgy nem csalódom akkorát minden hónapban.Na meg azért is hogy tudjam hogy 7 év fogamzás gátló tabletta használata után van-e peteérésem mert ugye a tabletta mindezt elfedi.Mi is megteszünk mindent hogy átélhessem(sük) a csodát és ha azzal jár hogy ilyeneket kell csinálnom hát akkor megteszem!!Párom minden hónapban annyira elkeseredett mint én szóval minden pasi más.ha a Férfi ezt zokon veszi az nem érdemli meg a gyereket!!Viszont neked szìvből gratulálok!!
2013. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!